www.sudzibas.lv MAXIMA Akcijas produkti glumi puspuvusi un smirdiigi

Maxima - Akcijas produkti glumi puspuvusi un smirdiigi

Uzmanaties no Mistiskajaam Akcijaam Maximas veikalos it iipashi mazajos Jau cik reizes esmu piefikseejis ka ieejot veikala uz akciju ir produkti kam buutu jatrodas vai nu miskastee vai nu nocenotajos plauktos par kapeikaam

Bet ko dara maxima ir veido mistiskas akcijas kjerot uz mulkji lai maximaali aatri realizetu sos pusvecos produktus pec iespejas dargaak

Sodienas noverojums ieejot maxima ap 20.00 2 h pirms slegsanas

Akcija vinogas - vecas puspuvusas vakar bija labas - akcijas nebija
siera pankukas pedejas dienas termins - akcija
RGK alksnu dessas svaigas ne fasetas - akcija glumas spidigas ar pedejas dienas terminu, tiesi sis pasas alksnu desas iekapojuma ar normalu terminu bez nekadas akciijas

Maxima nem desas ar pedejas dienas terminu ara no plevem liek svaigajaas vitrinaas un veido mistisku akciju kadi 20% lai maximali atri tiktu vala no nekam nederigiem produktiem

R Raimonds Brutāns 04.11.2016

Bet kāda mārutka pēc tad lūri tajos akcijas (puvekļu) plauktos?

S Silvestrs Gailums 04.11.2016

Nu laikam tapeec ka maxima 50% no produktiem ir "akcija"

S Silvestrs Gailums 04.11.2016

Un te nav runa Par "nocenotajiem" bet gan tiesi par zimi akcija

R Ritvars 06.11.2016

Tas ir visos lielveikalos, nav tikai maxima. Saprotu ka maxima mums visiem nodarijusi ir pāri bet ne tikai maxima ir šitads fufelis.

б Борька 06.11.2016

Tikai tāpēc arī ir tās akcijas,jo termiņš beidzas.
Pamēģini atrastkaut vienuakciju,kur termiņš vēl tik pēc mēneša beigsies,vai pat pēc nedēļas.Tās vīnogas ātri bojājas,ja kādam tik tiešām ir svarīgas tās akcijas,tad jau ņems kas ir.