www.sudzibas.lv MAXIMA akcijas preces

Maxima - akcijas preces

Ka jau zinaam jau kaadu laiku lielveikalaa Maxima ir katru otrdienu jaunas precu akcijas, pirmdiena apskatijos kas bus uz otrdienu par precem un gaidiju otrdienu kad varesu ko iegadaties, ipasi velejos nopirkt otrdien vakarpusee dumotaas desinas kuras jaunajaa akcijas avize bija ievietotas bet plauktos to nebija, jautaju pardevejiem tie teica ka nav vel atvestas, biju apbedinaats un paliku bez desaam. Maxima vai tad nav uzraugu inspekcija kas parbauditu vai viss kas avize tas tiesam atrodas plauktos???

E

D Dace 23.09.2009

Tā viņiem patstāvīgi gadās.gribējām pa akciju dēliņam čībiņas nopirkt...atnācām...nevarējām nekur atrast, vaicājām prdevējām...tā pateica, ka par akciju neko vispār nezinot...ka nekādu reklām akciju nebija!!!
Kas par muļķībām!!! Vienīgais labais, ka ar maziem bērniem var iet mierīgi bez rindas...tas ir lieliski...jo ir diezgan pagruti ar mazuli izstāvēt garum garās rindas, kaut arī ne bieži tajās tiekam.

P Piekrītu 23.09.2009

Visos akciju bukletos ir piezīme- KAMER PRECE IR VEIKALA, viņa jebkurā brīdī var beigties un būs tad kad būs nākamā preču piegāde.

E EDGARS 24.09.2009

Jaa bet ja taa prece nemaz kaa taada nav izlikta plauktaa, vini atbildeja neko nevar izdarit laikam nav piegadajusi bardaks maxima veikalos.

M Marita 10.08.2011

Akcijā bija:pērc 1 otru saņem pa brīvu! Bet man tikai iedeva 0.20 sant. atlaidi! Nu iepirkos! Žēl ka to pamanīju tikai mājās!