www.sudzibas.lv MAXIMA Akcijas prece

Maxima - Akcijas prece

Sakārā ar akcijas preci abavas karstvīnu. Ne vienā no iepriekš minētajiem veikaliem, nav pieejams abavas kastvīns. Draugi un radi katru dienu pēc iespējas apmeklē jūsu veikalus, bet neviena papilduinājuma nedēļas laikā jūsu veikalos nav uz šo preci, to Saka arī jūsu darbinieki.
Vēlos lai šī vīna piegāde būtu piegādāta un arī pagarināts akcijas laiks, tāpēc ka prece veikalā bija tikai 1 dienu.

Ar cieņu
Anda.

07.12.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.12.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā un akcijas preču piedāvājums veikalos ir atšķirīgs. Ar aktuālo preču sortimentu lūdzam iepazīties veikalos klatienē.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

S sannas 07.12.2023

Nekas slikts nenotiks, ka mazāk dzersi! Veikalu tīkls nebija gatavs tam, ka Latvijā tik daudz alkoholiķu .

not a Karen 07.12.2023

"Vēlos lai šī vīna piegāde būtu piegādāta un arī pagarināts akcijas laiks" - ir brīnumu laiks, tuvojas Ziemassvētki.. vajag tikai stiprāk to vēlēties.. to vīnu.

not a Karen 07.12.2023

Bet apbrīnojami, ko mēs katrs vēlamies.
Cita vēlas, lai uz pasaulea būtu miers, bet Andai pietiek tikai ar pudeli vīna.
Alkohols nerisina problēmas.

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Izskatās ka Tev arī viss ko vajadzētu būtu Longisland jo pēc katra Tava komentāra cilvēkiem nāk smiekli, bet tajā paša laika vēmiens! :)