Maxima - Akcijas

Labvakar. Liela sūdzībā ir par to, ka jau sen ir novērots, ka ir kādas akcijas tā veikalā plaukti ir tukši, tad kāda jēga reklamēt tādas akcijas ja prece nav pieejama. Tas pats cukurs kurš bija tikai 24.11.2022 akcijā, ejot veikalā pēc darba (pēc pl.18: 00) plaukts tukšs. Neesam nekāds mazais miestiņš kur neizpērk preci, kā nekā esam pie Igaunijas robežas (caurbraucama pilsēta) , kur diezgan daudz kaimiņvalsts iedzīvotāji apgrozās pie mums.

24.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 25.11.2022

Labdien!
24. novembra īpašā akcijas prece – kilograms cukura “Optima līnija” par 0,69 eiro – tika izpirkta vien dažu stundu laikā, atsaucoties klientu vēlmēm un augstajam pieprasījumam, par tikpat izdevīgu cenu operatīvi nodrošinājām klientiem cita zīmola cukuru “Extra line”. Atvainojamies saviem klientiem, ka lielā pieprasījuma dēļ šis produkts vairs nav pieejams.
Šajos sarežģītajos apstākļos “Maxima Latvija” veikalos mēs ikkatru nedēļu piedāvājam īpaši izdevīgas cenas līdz pat 3000 ikdienā svarīgām precēm. Regulāri izvērtējam preču pieejamību iespējami plašam klientu lokam visā Latvijā.
Vēlreiz atvainojamies saviem klientiem par radušos situāciju lielā pieprasījuma dēļ – tas noteikti tiks ņemts vērā, plānojot turpmākās akcijas.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Komentāri (6)

Good Intentions 24.11.2022

Man jau Rīga liekas mazs miestiņš, bet nu labi.

Good Intentions 24.11.2022

Nepaspēji - pati vainīga. Redz cik mums nabadzīga tauta ir. Atkārtoti uzrakstīšu, ka cilvēkiem jau vakardien bija informācija, ka būs lēts cukurs un uzreiz nekavējoties jadodas, jo vēlāk jau nebūs. Es pats no rīta gāju ieprikties un biju pārsteigts kādas rindas bija un retajam bija kaut kas vairāk par cukuru.

I Inkar 25.11.2022

Es jau 8:20 no rīta biju veikalā juglá Brīvības gatvē un tur nebij ne cukura,ne rindas

Tada sājūta, kā bez cukura nevar izdzīvot. No cukura paliek resni. ;)

Minusus liek kapejkpīsēji, kuriem cukurs netika :D

S sannas 26.11.2022

Jebkurā veikalā, jebkura prece jebkurā brīdī var beigties un un tas ir pilnīgi normāli, jo neviens veikals nevar zināt cik aptrakušo atnāks uz veikalu. Normāls cilvēks to saprastu un nerakstītu sūdzības. nevienā veikalā nav tāda likuma, ka precei jābūt nepārtraukti plauktā. Viņai ir jābūt plauktā, kamēr prece veikalā un viss. Vai tad veikals reklāmās solīja, ka būs līdz dienas beigām? Normālā, adekvātā sabiedrībā būtu jau arī līdz dienas beigām, nejau tādā, kur kaklu lauž dēļ cukura. Laikam ielas tagad visi kaisīs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes