www.sudzibas.lv MAXIMA Akcija - piečakarēja cilvēkus

Maxima - Akcija - piečakarēja cilvēkus

Kā visiem zināms, Maximā norisinājās akcija, iepērkoties pa Ls 10, varēja saņemt uzlīmīti un pēc tam, sakrājot noteiktu skaitu un salīmējot attiecīgajā lapiņā, izvēlēties sev tīkamus katlus, pannas... noteikumos bija noteikts, ka akcija notiekās līdz 30.01.2008. Konkrēti šajā 30. datumā Imantas Maximā nebija neviena stenda ar pannām un katliem un kasieres atcirta, ka akcija ir beigusies!!! KAUT ARĪ AKCIJAI BIJA JĀNOTIEK LĪDZ VEIKALA SLĒGŠANAI ŠAJĀ 30. JANVĀRĪ!!! Tādējādi uzskati, ka ne viens vien cilvēks ir vīlies un ir dusmīgs, jo ar pilnu pārliecību vēl pēdējā dienā gāja pakaļ savai pannai. Ja jau noteikumos ir minēts, ka līz 30. janvārim, tad tas nozīmē - ieskaitot šo datumu, līdz ar to viņi nedrīkstēja tā piečakarēt cilvēkus...

P

L lilija 01.02.2008

Man vairākas reizes uzlīmes neiedeva, izmantojot to, ka tajā brīdī, kad norēķinājos ar karti, parakstoties to nepiefiksēju! Par pannām- Saharova ielā arī stends novākts, bet man pateica, ka varot nedēļas laikā nākt pakaļ.

S Santa 26.03.2008

Runa jau nav tikai par akcijas uzlīmēm.Arī akciju cenas ļoti bieži atšķiras.Pie preces ir viena akcijas cena, bet pie kases pavisam cita..Kuldīgā MAXIMĀ pie RIMI tas gadās ļoti bieži un ari cenas atsevišķ'ām precēm nav vairakas dienas.Uz jautajumu kasē ka ta ir akcijas prece, var saņemt atbildi, ka atlaide bus čeka beigās!Tad nu tiek pētīts čeks un raustīti pleci, jo izrādās ka nekadu akciju čeks tomeŗ neuzrāda un prece maksā pilnu summu!!!Ja maksa skaidrā naudā tad vel cita kasiere atdod naudu, vari preci nepirkt, bet ja ar karti tad nu nek'ā...pērc vien.

. ... 15.05.2008

es ari biju sokaa, bet uzskatu, ka sakuma japajauta un tad jacelj breeka...jaa es arii nedabuuju pannu lidz 31 janv, bet dabuuju veelaak, , , labi ka nebiju izmetusi to lapinju ar uzliimeem

I Inta 28.05.2008

Lai ietaupītu laiku un pasaudzētu nervus, ja ir akcijas cena, tad zem šīs cenas ir arī akcijas datums, no kura datuma, līdz kuram datumam. Ja akcijas datums beidzies, tad preci neņem.

K kristine 26.09.2008

Maximā ir trakāk nekā citos veikalos, tur cena rakstīta viena, bet kad pie kases pieejam tad kasiere pasaka divtik lielāku nekā bija lete rakstīts un tad viņa man paziņo, ka viņu tas netrauc vai maksājiet vai ejiet prom! Tas ir normāli? Vienības gatve es uzskatu, ka Maksima ir pats sliktākais veikals.

I iveta 29.01.2009

MAXIMA arī piečakerē savus darbiniekus atlaižot.Liek parakstīt sevis sastādītu iesniegumu par atbrīvošanu no darba uz abpusēju vienošanos(114.pantu)bet patiesībā, štatu samazināšana sakarā ar mazā veikala likvidēšanu.
Pirmkārt-solot darba atlaišanas pabalstu,
otkārt-nepaskaidrojot ko nozīmē 114.pants
treškārt-izsūta nodokļu grāmatiņu uz svešu tirdzniecības vietu, nepaziņojot, kur to varēs saņemt.
Lai kautko noskaidrotu par nod.grāmatiņu un pabalstu man vajadzēja zvanīt uz astoņiem numuriem, jo katrs sūta tik tālāk, pēc divar pus stundu sarunām uz dažādiem tel.numuriem, sanēmu konkretu atbildi, ka pati vainīga, ka tādu iesniegumu parakstiji un pabalsts pēc likuma nepienākas.Pretīgi-ka tā pēc sešu gadu strādāšanas izrīkojas ar darbiniekiem.

L linda 11.05.2009

nebrinos-tas ir maximas stilā!!!

G guzman 11.08.2009

jaunākais variants ir, ka par savām uzlīmēm vari iegūt par labu cenu pannas un katlus, bet JA GRIBI ARĪ VĀKU, MAKSĀ!! tas kurš kaut pāris reizes gatavojis labi saprot, ka pannu vai katlu bez vāka vien retos gadījumos var izmantot :)
Ak, jā, katla vāku arī var dabūt ar atlaidi, tikai jāsakarāj vēl viens palags ar uzlīmēm (jāiztērē nieka 250 lati).

Malači, apčakarējāt! 1:0 maxima labā.

nākamreiz dariet tā - izreklamējiet, ka šoreiz akcijā ir iekļauta GAN PANNA, GAN VĀCIŅŠ. Cilvēki sapriecāsies un tad kad viņi, sakrājuši uzlīmes, nāks pakaļ - sakiet - "par teflona pārklājumu gan būs jāmaksā atsevišķi - tikai 4, 99".

Jāatzīst, ka pārdevēja situāciju nomenedžēja ļoti profesionāli. Uzreiz izskaidroja, ka par katlu jāmaksā tik un tik, par vāku - tik un tik, un vai es esmu ar mieru uz šādu darījumu (laikam jau bija pieredzējusi nesavaldīgus klientus).

Es par bio pārtiku no zemniekiem! :)

/oxy

G gotiņa 05.02.2010

Kas nestrādā veikalā tas neko nesaprot! Strādāt jebkurā veikalā ir grūti un pircēji jau vienmēr nāk tikai kasīties! Ja rakstīts, ka akcija ir līdz tam datumam par katliem, tad varēji jau nopirkt kādas dienas ātrāk, jo pēdējajā dienā visi iepērkas un tad varbūt arī tā, ka uzņemums neiepērk vairāk, lai neradītu zaudējumus, bet pajautājot pie kases, kad būs iespēja iegādāties traukus, tad katram klientam vienmēr tiks izpildītas visas vēlmes arī katli piegādāti vēlāk. Lai visi būtu apmierināti. Es gribētu redzēt kā jūs pasūtītu trauku atlikumus, ja jums lielākā un augstākā vadība teiktu, ja pāri paliks kāds trauks, tad pirksi par lielo cenu pats. Nu tad izdariet secinājumus, vai vainīgs ir tas nabaga cilvēks kas tur strāda, vai tomēr kāds kas sēž augstajos krēslos!

L linda 28.05.2010

Tātad prece ŠAJĀ VEIKALā BIJA BEIGUSIES!!! Lasīt makam????

P pārdevējamaximā 13.07.2011

Mīļie cilvēki!!nav jēgas nemaz sūdzēties par Maximu, viņi visas iespējamās instances ir uzpirkusi, vadītāji un augstākstāvošie pelna lielu džunguru, bet plēš no pircējiem un darbiniekiem-par katru mazu kļūdu pārdevējam velk no algas!!pat par nepieliktu akcijas bultiņu sods 5ls!!un tas nav viss...cilvēki ir izmisumā un pacieš drausmīgo attieksmi, nenormālo darbu(mazos veikalos vienam darbiniekam ir pus veikals-kā man...)ej un izseko visam līdzi...darbs līdz 7iem vakarā, bet visu nevar izdarīt un, ja paliec ilgāk-pats vainīgs, virstundas nemaxā...strādā par velti...NEISAKU NEVIENAM TUR STRĀDĀT, JA VIEN NEPRETENDĒ UZ DIREKTORA AMATU...man vnk nav izejas...pagaidām to visu murgu paciešu...jau pirmajā mēnesī būtu aizgājusi prom...