Maxima - akcija

Maxima pašlaik uz sakrātajām uzlīmēm pieejamie dvieļi - ar Ēģiptes kokvilnu, kas ražoti Beļģijā diemžēl nekvalitatīvi. Izmazgājot, visa vanna pūkās, tas pats noteikti ar tādiem slaukot mitru ķermeni. Tā nav kvalitāte! Tā ir iespēja cilvēkiem iesmērēt neejošu preci uz baigāko akciju!!!

K

L lizi 28.10.2012

Ja nezināji, tad jauns dvielis pirms lietošanas ir jāizmazgā! Un citi pat vairākas reizes. Un pavisam labi, ja ir veļas žāvētājs, kurš liekās pūkas noņems! Bet pēc tam dvielis kalpos ilgi un laimīgi!!!

G Guntiņš 29.10.2012

Un kur tās pūkas paliek? Veļas mašīnā un žāvētājā? Kā tās pēc tam laukā dabū no turienes?

F Flyyy 03.01.2013

Muļķības. Sakrājām ar draugu 5 uzlīmju komplektus...iesākumā nopirkām vienu dvieli...esmu mazgājusi jau vismaz 4 reizes, neviena pūka nav nokritusi, ne arī slaukoties kautkas nāk nost...viss ir kārtībā. Mēs esam apmierināti ar kvalitāti... vakar braucām pēc pārējiem 4 dvieļiem...vienīgā problēma bija, ka visur bija tikai mazie dvieļi palikuši, un neviens neko nezin, kad pievedīs, ne siguldā ne cēsīs...par to gan varētu pasūdzēties :D