www.sudzibas.lv MAXIMA Akcija - bernu rotallietam 40% atlaide

Maxima - Akcija - bernu rotallietam 40% atlaide

Gribu padaliities savaa mulkiibaa. Ceru, ka taadeejaadi mulku buus mazaak. Pirms meenesha Maximaa redzeeju rotaljlietu, kuru biju jau savam beernam noskatiijusi interneta veikalaa. Internetaa maksajaa 25 eiro, bet maximaa 25 ls. Nu, neko, normaali. Tas taa kaa jau buutu pierasts. Kaut kaa laiciigi nepasuutiiju internetaa, aizvakar ieeju maximaa dzirdu par "lieliskajaam" atlaideem - 40%. Protams, uzreiz nopriecaajos, ka tada izdeviiba dabuut leetaak nekaa internetaa. Cik liels bija mans paarsteigums pie kases, kad uzzinaaju, ka nu jau sii pati rotaljlieta, kas veel nesen maksaaja 25 ls, nu jau maksa 55!!! Un man bija izdeviiba to nopirkt ar 40% atlaidi. Protams, zinu, pati mulke, vajadzeeja skatiities pie kases, nevis maajaas cekaa. Jokus miilot iegaaju internetaa paskatiities, vai neesmu kljuudiijusies. Nee, arii tajaa maajas lapaa tagad ir 40% akcija. Un nu sii pati rotaljlieta maksaa 14 eiro. Es izmantoju izdeviibu Maksimaa iegaadaaties so preci divreiz daargaak. Paldies maarketingam. Lielisks darbs. :) Par laimi, blakus sai Maximai ir Rimi. Nu vairs nebuus jaadomaa uz kuru veikalu doties peec paartikas. :)

R Raitis 10.12.2009

Gribētos zināt, par cik tad tu turīgais cilvēk iepērcies, ja pie kases nepamanīji tādu cenas starpību????!!!

G Guntis 11.12.2009

nu tas tak RIMI darbinieks! konkurentu ciinas!

A Ansis 11.12.2009

pilnīgs sviests ! Iegāju pēc desas un nejauši nopirku mantiņu pa 55 lvl, mājās tik sapratu, ka tā nav desa ! Blondīne !

M Mairita 11.12.2009

Staasts nav par mani. manas attieciibas ar naudu vienmeer bijusas pavirsas. Un, ja godiigi, taadfas es taas veeleetos saglabaat arii turpmaak. So es rakstiiju cilveekiem, kuri padzirdeejusi so reklaamu, dodas turp iepirkties. Ticiet, beernu nodaljaa pirceeju bija ljoti daudz.
Gunti, arii rimi nav mans iecieniitaakais veikals. Tur man ir gadiijies iegaadaaties jau izkidaatas un ruupiigi aizliimeetas mantu kastes. :) Nee, man nav ne probleemu, ne paardziivojumu par so pirkumu. Un es nesaku, ka esmu apkraapta nabadziite. Es tiesjaam so rakstiiju tiem cilveekiem, kuri turp dosies ceriibaa ietaupiit. Pieljauju, ka koliidz sii "akcija" beigies, preces varees atkal iegaadaaties par zemaakaam cenaam.
Ansi, jaa, es tiesji taa ari izdariiju. Tiesa, desu gan es nepeerku. Nevienaa veikalaa. :) maximaa es iegaadaajos tikai konfektes, nekad neko citu no paartikas tur nepeerku. Vinjiem ir viena taada iipasjaa skirne. Any coments? :)

R Raitis 11.12.2009

nu par tām kastēm...tur jau pircēji paši vainīgi, viens atnāk izķidā, atnāk otrs un aiz dusmām sūdzībās.lv raksta garu apsūdzību veikalam, ka šis pārdod saplēstās kastēs preces, kur nu ja vēl tā kaste atvērta, kkas izvilkts un līdzi aizstiepts :) Tur tie pārspīlējumi rodas, veikalus apvainojot, tik elementāras lietas cilvēki nepadomā.

E Eseseseseseseses 12.12.2009

Sii ir kaarteejaa suudziiba par pasa cilveeka neattapiibu un stulbumu, kam nav nekaada sakara ar veikalu..

T toeseseseses 14.12.2009

runa jau ir par to ka cilveeki tiek apkraapti un uzpuustas pilniigi nepiemeerotas cenas.

I Inese 17.12.2009

ja jau tik slikts veikals Maxima, bet kapēc tur mūžīgi rindas???