www.sudzibas.lv MAXIMA Agresīva apsardze

Maxima - Agresīva apsardze

Ja neskaita faktu, ka 2h bija jāstāv ārā vējā, tad bonusā tam apsardze ir ļoti agresīva.. Pat groziņš man bija.. Bet viņa tāpat izdomāja man uzbrukt, kad stāvēju pie gaļas veikala ievērojot visus 2m.. Viņa pienāca, sāka mani grūstīt, bļaut, lamāties rupji, ka kaut ko neievēroju.. Par spīti tam, ka man viss bija, maska utt... Domāju, ka nebiju vienīgā no veikala, kam viņa uzbruka.
Kā arī aicinu cilvēkus būt uzmanīgiem, jo viņa savus draudus var īstenot. Es personīgi uz to veikalu neiešu, jo pati tā trakā pateica, ka ja vēl reiz tur ienākšu.. Viņa mani izmetīs, jo viņai nepatīk grūtnieces. Kāpēc veikalā, var stādāt šādi cilvēki, neprognozējami un agresīvi?

23.04.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 23.04.2021

Labdien!
Lai varētu izskatīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet veikala adresi, datumu un aptuveno laiku, kad šī situācija notika.
Paldies!
Ar cieņu,