www.sudzibas.lv MAXIMA Administrācijas pašatļautība

Maxima - Administrācijas pašatļautība

Rēzeknes 2X Maksimas veikala administrācija ir izvēlējusies diezgan skarbu ne visā likumīgu vadīšanas stilu, nerēkinoties ar darbinieku, ar cilvēku kā tād. Veikalā kadru maiņa ir diezgan liela, jo ne visi spēj izturēt vadības- diktatora prasībām. Ja gadījumā, drosmīgākie kaut ko iebilst pret kādu no menendžeriem, tad nākošā dienā atejot uz darbu tev paziņo ,ka darbs ir tev uzteikts- uz redzēšanos./ Darba likumsa, saka kaut ko citu /Valsts darba inspekcija, apturiet patvaļu, aprunājatie ar atbrīvotajie darbiniekiem ,palīdziet Maksimai spodrināt pēdējā laikā izbalējošo uzņēmuma tēlu biežāk apmeklējie šo uzņēmumu.

R

M mesvisi 22.12.2015

Balvos identiska attieksme pret kolektīvu, kā suņus dzenā, , , vadītāja ar savu ģimeni var visu, , , tur tikai ir grūtāk ko ieteikt, jovadītājas civilvīrs ir apsargs, vadītājas dēls- maiņas vecākais, , komadna, , , , ,