www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Махima - Slikts serviss

Veikala stendes1/4 riga esmu ieverota ka sliktais objekts vecs slims cilvēks kas tikai vazājas un uzdod jautājumus ko citi neredz bet vienlidz ir tada pat situacija nostaditi... Man uzstadija diagnozi ku-ku sini veikala ir apvienojusies pret vienu - tada augsne. Isuma. Ja redzu cenu zime 250gr un400gr atskiras dazi centi un ja pirmai pielieto atlaidi uzrada to pasu cenu kas abam gandriz vienada ta notiek maldinasana kurs te ir ku-ku un nevelamais pircejs.

C critical thinker 08.01.2017

kukū!!!

Latviešu tautas 08.01.2017

===
Почему? Ведь продать 400 г в пересчёте на 250 г выгодней чем 250 г. Вы хоть понимаете что, грубо говоря, продать 10 кг сливочного масла разным покупателям по 200 г накладней чем сразу 10 кг одному покупателю? На днях покупал чай Lipton. Так упаковка 25 пакетиков стоила столько же сколько стоит упаковка по 50 пакетиков - 1,83 евро. А всё потому что на упаковку в 50 пакетиков была скидка в 30%!