E-Maxima - Piegade

Почему e-maxima поменяла поставщика, если раньше той же картошки я могла выбрать любое количество, то сейчас (через barbora) больше чем 5 кг. Не возят, так я могу и сама в магазин сходить, и товара гораздо меньше в barbore, хотела сделать заказ, посмотрела и решила не заказывать, да и зачем заключать договор с той фирмой которая не предоставляет те же услуги, да ещё и дороже? Так все клиенты разбегутся.

B

SAdarbojos ar e-maxima daudzus gadus.
Tagad ar Barboras servisu esmu ļoti neapmierīnāta.
Pieved tikai to preci, kuru atved ko vēlas piegādāt.
Tā šodien pasūtīju kafiju malto Pauling 500g kafiju. Zvanot pateica, ka tā izbeigusies, bet - izrādās, ka pat tagad var pasūtīt uz rītu.

S sudzibaLV 18.12.2018

Barbora.lv galīgi nav kauna. Mežciema maximā biķernieku ielā atvēlēts stūris barboras kastēm,savukārt tie kuri vāc preci-vispār bez kauna... "palaidiet,man tur jātiek" bet nevis tā ka pieklājīgi,bet diez gan rupjā veidā. Un deso pa visu veikalu ar savām planšetēm uz rokas. Man šķiet,ka man ir priekšroka kā klientam maximas veikalā,nevis kaut kādiem pakalpiņiem,kuri vāc preci priekš sliņķiem. Ja vajag preci,tad pagaidi kamēr klienti sameklē ko vajag un tad bīdi viņus nost ar ratiem,jo tev redz viss uz laiku..