www.sudzibas.lv MAXIMA Divas dienas jau nevar piegādāt.

E-Maxima - Divas dienas jau nevar piegādāt.

Pasūtījām produktus uz pirmdienu piektdien. Pirmo reizi pirmdien neatveda, tāpēc, ka kaut kas nebija, bet neviens nepiezvanīja. Paši zvanījām. Saskaņojām laiku uz otrdienu. Otrdien kurjers neatbrauca saskaņotā laikā. Zvanījām uz info. tālr. teica, lai zvanam kurjeram. Kurjers neceļ. Sežam ar mazo bērnu, neejam uz veikālu, jo pasūtījums bija liels, un lai produkti nesabojātos. Nāksies skriet uz veikālu no rīta. Vot tāds baigais Maximas pakalpojums, kuram jātvieglo dzīvi. Vēl ir smieklīgi, kad to reklāmē radio. Neiešu un nekad neiepirkšos Maximā.

Minesota 14.01.2015

Nabaga bērns- visas šīs dienas netika izvests ārā un gan jau izbadējies, jo vecaki nevar pacelt savu pakaļu un aiziet pašiem uz veikalu.

L Lietotājs 14.01.2015

OMG. Nu baigais komentātors narisovalsja. Bērnam taču ir pārtika, vesels virtuves skapis. Mēs vienkārši saplānojām, kā būs produkti pirmdien, pēc tam gaidījām otrdien. Produkti arī ir, vienkārši ne uz 3-4 dienām. "Sežam ar mazo bērnu" bija domāts, ka ir bērns un "neejam uz veikālu" nenozīmē, ka visu laiku esam mājās. LOL.