Maxima un Rimi - Par produktiem

Ļoti bieži gadās, ka ieejot veikalā nav nepieciešamās preces, jo vienkārši plauktā ir tukšums. Zb jau šitais, vai tiešām preču deficīts iestājies. Kam tad šie pārtikas veikali ir domāti?
Otra lieta ir vecu produktu pārdošana. Pretīgi skatīties, kā piemēram Maximā regulaŗi ar atlaidi tirgo vecus, sapelējušus ananāsus, pie tam vēl pa 0,75 līdz 0,99 Ls gab. tas pats arī Rimi, par akcijas cenu tirgo produktus, kuriem tajā pašā dienā beigsies termiņš, pie tam atlaide šādiem produktiem ir smieklīgi maza. Laikam jau mūsu valstī neviens nekontrolē, kādas kvalitātes pārtiku tirgo lielveikali!

J

E Eleonora 28.05.2013

Piekrītu.Rimi veikalā (Stirnu ielā) arī pēdējā laikā regulāri tukši plaukti, piemēram, vairākas dienas nav kefīra. Regulāri no rītiem nav zaļumu. Ja veikals strādā no plkst.8.00, tad plauktiem jābūt jau pilniem nevis jāsāk krāmēt.