www.sudzibas.lv Maxcom.lv Neatgriež naudu

Maxcom.lv - Neatgriež naudu

Izvairieties no Sia Prestoshop! Viņiem ir 2 interneta veikali - maxcom.lv un tehnoshop.lv
janvārī iegādājos monitoru, pēc saņemšanas konstatēju ka tas ir ar defektiem un izmantoju likumā noteiktās tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā saņemot samaksu pilnā apmērā. Uzņēmums vēl aizvien nav izņēmis atgriezto preci no pasta kā arī ignorē epastus un telefona zvanus. Esmu jau vērsies Ptac.

K

A anonimais 007 28.02.2017

Palasi likumu! Uzņēmumam nav jāiet uz pastu pēc preces, to tev vajadzēja nogādāt vai nu personiski vai ar viņu nosūtīto kurjeru.

K Kurlander 01.03.2017

Labs ieteikums - palasi likumu. Konkrētāk Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 5. punktu - "(5) Patērētājs nosūta preci atpakaļ pārdevējam...".

Ventilators 01.03.2017

tehnoshop.lv vairs nav , tā vietā ir mobilcom.lv (Kompsist SIA)

Pastā uzņēmums neatrodas. Vispirms jāsazinās ar uzņēmumu tiešā veidā un vienoties par preču atgriešanu. Pazaudēsiet preci, uzņēmums vēl tiesā iesūdzēs. Prātīgi.

I i-netmail 27.09.2017

Они открыли новый магазин!