www.sudzibas.lv Max Datori Neņem vērā garantiju

Max Datori - Neņem vērā garantiju

Šī gada septembrī gadījās nomest telefonu kā rezultātā saplīsa ekrāns (iphone 6). Tā kā telefons jauns, meklēju labāko variantu ekrāna nomaiņai un internetā visvairāk uzrunāja ""Max Datori", servisa darba laiks un atrašanās vieta atbilda man pieejamajiem laikiem un arī cena (150 eur) uz to brīdi šķita atbilstoša. Ierodoties servisā pārdevējs izstāstīja, ka viņi nu gan nav tie, kuri ekrānus mainot pret tādiem kas nāk no ķīnas un gadījumā, ja kaut mazākais defekts mainīšot vēlreiz un arī visus defektus novērsīšot. Dažas dienas pēc nomaiņas pamanīju ka ekrānā redzams balts plankums un telefons sāka ķerties. Diemžēl biju ārpus LV, līdz ar to uz reiz nevērsos pie MAX datori. Pagāja vēl divas nedēļas un ekrāns lēnām sāka līmēties nost. Tā kā Max datori garantija darbojās 3 mēnešus, vērsos pie viņiem ar lūgumu nomainīt nekvalitatīvi uzlikto ekrānu vai atgriezt manis samaksāto naudu. Pārdevējs uz šādu manu lūgumu atbildēja, ka es telefonu pati esot nometusi lejā un nekādu garantiju viņi man nedošot. Piebildīšu, ka telefons pēc remonta nebija kritis, taču kā gan lai es to pierādu? Strīdējos pretī un rakstīju iesniegumu, saņēmu atbildi, ka priekšnieks man zvanīšot nākamajā dienā, taču lai es necerot uz nekādu garantijas remontu. Pagājušas 5 dienas, taču zvanu no priekšnieka vēl joprojām neesmu saņēmusi, viņam esot svarīgi treniņi - cilvēks aizņemts. Gaidu rakstisko atteikumu, taču jūtu sarūgtinājumu un bezspēcības sajūtu, visiem tiem, kuri tiešām kvalitatīvi vēlas salabot savus vecos telefonus NEKAD UN NEKĀDĀ VEIDĀ NEIESAKU MAX DATORI. Aiztaupiet savu laika un naudas tērēšanu, cilvēcīgas attieksmes 0 un arī solītā garantija šajā iestādē vienkārši nedarbojas. Vienkārši pretīgi un nekulturāli, tāda ir mana pieredze ar šo kompāniju.

J janisputnins 22.12.2015

Iesaku mainīt pret jaunu telefonu 190Eiro man maksāja, vienīgais 3 dienas biju bez telefona

л ЛиЭлия 22.12.2015

dam

M Māris 06.12.2020

Jā , man tā bija ar portatīvo datoru ! Viens remontē , otrs neatbild ko tas darījis ! Beigās prasa atkārtotu samaksu , bet kad skarbāk parunāju itkā ielādēja par brīvu programmu kuru jau kolēģis bija nedēļu atpakaļ ielādējis. Programma protams pēc nedēļas atkal uzkārās ! TĀDS IR VIŅU BIZNES , LAI BIEŽĀK NĀKTU UN MAKSĀTU. Protams garantija bija mutiska. Tāpēc neticiet CILVĒKIEM uz vārda, vajag prasīt rakstisku GARANTIJU un ČEKU ! Paldies par uzmanību.