MATU PIEAUDZĒTĀJA - IVETA DUNDURE - IVETA DUNDURE

Iveta Dundure, kas sevi sauc par matu pieaudzēšanas meistari un "noliek" visas pārējās meistares, ir ļoti naudas kāra un liekulīga būtne. Liekot matiņus, elš un pūš, lai klientam parādītu to, ka ir šausmīgu grūti tos matus noņemt un uzlikt, un pēc tam, protams, pasaka samaksāt milzīgu naudas summu. Tiešām neiesaku izvēlēties šo "meitari", jo attieksme un darba kvalitāte nav tāda, kādai tai ir jābūt. NEKAD vairs neiešu pie šīs Ivetas.

S SDin112 23.11.2014

Šī meitene apkrāpj, pat tad ja atnāc ar saviem matiem piemēram kā es ar 25 pāriem (pieaudzēšanas metode ar plāksnēm) beigās izrādās, ka pieaudzēti vien 15 pāri, ko pats sajust nevari, un tā sistemātiski apkrāpjot 2 klientes - īpaši tās kuras pašas skaita naudu viņai, viņa līmē citu cilvēku matus un vienkārši iegūst no tā lielas naudas summas.

Tais skaitā arī ļoti nekvalitatīva un nepareiza pieaudzēšana, tāpat arī profilakse - ja mati nedaudz sapinķerējušies - nevis izpinķerē kā tas būtu jādara, vai pat nevis nogriež, kā dara tad ja ir bezizejas situācija - bet uzlīmē pa virsu jaunas līmlentes uz pinķerējumiem tos atstājot un padarot situāciju vēl briesmīgāku.