www.sudzibas.lv matu pieaudzēšana nekvalitativi mati un darbs, pati meistare

matu pieaudzēšana - nekvalitativi mati un darbs, pati meistare

Meistare māna klientu, pieaudzējot nekvalitatīvus matus, ka arī pats darbs ir rupjš un nevīžīgs. Kapsulas lielas.
Matus pēc pirmās veidošanas vairāk izķemēt nevar. Tie palika, kā leļļu mati.Kad runaju par nonemšanu- atrunājas ar dīvainām replikām. Pati smird!( liekais svars)
Aprunā kolēģus!

I

I inetra 10.11.2011

aizmirsu pievienot meistares vārdu- Agrita( salons Diāna)

D Debora 16.11.2011

To pasu varu teikt par salons "SANITA" Livanos. Bordelis istakais.

D Debora 16.11.2011

Te jau atbildes nomelnojums http://www.sudzibas.lv/complaints/sanita-lankrete-c18687.html

A ala 100 03.09.2014

;;;;ööö ...
UZMANIETIES::::::::::Pieaudzeju matus... BRIVIBAS GATVE 402 A. .:...modernasfrizuras.lv.. Atradu no reklamas ssl.lv tik liela mute . matu pieaudzesanas tehniku nejedz vismar tik sprauz kur var atnakot maja biju soka . mati palika mazak ka bij . extremi resnas skipsnas . galvai nevareju pieskarties. galva ka ar milzigiem caurumiem . kur vel taduas maitas zeme tur . esot ar pieredzi . tak skaidr pat nav nekadus kursus babeigusi .. bet liela runataja, pilnas ausis piestasta .. . Cl авянские волосы 55см сделанны правильно все волосы одной длинны не путаютса не ломаютса, очень мягкие полностью как наши натуральные волосы, удобные в носке. Проверенные временем
Волосы подлежат профилактике 3 раза точно, (100 натуральных прядей на кератиновых капсулах или лентах+работа мастера). Даем гарантию и чек на волосы и работу. Работаем в салоне. Все цвета есть на месте. Снятие волос 20eur Профилактика 50eur

Cena: 150 €

ööööö

A away 14.06.2016

Piekritu pilnigi! Matus pieadzeja loti slikti, loti lielas kapsulas! 200 eiro uz veju izmetu!!!

N njaa12 14.10.2014

Tieši tā to pašu var teikt par salonu "Sanita" Līvānos šausmas vnk man ta matus sabojāja Sanita briesmu lieta tadu naudu noplēsa un tās kapsulas viņa sadezinaja liekot klat pie maniem matiem viņas vislaik krita āra ... Es tik tiešām uzticejos viņai bet ta pievīla kad viņas krita teicu lai ņem nost bet šī nee viss kaartiibaa tev tik taads periods labi atradu citu meistari vina vnk šokaa bija kaa Sanita man sabojaja matus!!!

E Ellis 20.03.2015

Es ari shausmigi iegrabos ar salonu Brivibas 402 a. Tieshi tas pats variants - ta sieviete tak vispar nav friziere- liekas ka uz atro pabeigusi kursus matu pieaudzesanai. Tada rupja pieaudzesana man tika veikta pirmo reizi - arprats!!