Matíss Tolks SIA "Sētas Aura" - Krāpšana

Matīss Tolks 2020.gada augustā SIA “Sētas Aura” vārdā noslēdza līguma par nožogojuma izbūves veikšanu apņemoties darbus pabeigt līdz 2020.gada 31.augustam. Saskaņā ar līgumu Matīsa Tolka norādītajā bankas kontā ieskaitīju avansu. Līdz 2020.gada Septembra sākumam neskatoties uz daudzkārtējiem solījumiem darbi tā arī netika uzsākti un Matīss Tolks izvairījās no mēģinājumiem ar viņu kontaktēties. E-pasta saziņā norādīju, ka griezīšos valsts policijā ar sūdzību. Matīss Tolks tad ar daudzkārtējiem atgādinājumiem un brīdinājumiem daļēji nojauca veco nožogojumu un 30 dienu laikā uzstādīja kvalitātei un iepriekšējai norunai neatbilstošus 12 (divpadpadsmit) stabus, kas sastāda niecīgu daļu no norunāto darbu apjoma. Darbu un materiālu kvalitāte neatbilda būvnormatīviem. Paziņoju Matīsam Tolkam par līguma pārtraukšanu un lūdzu līdz 12.oktobrim atgriezt samaksāto avansu, dodot iespēju norēķināties ar būvmateriāliem. Matīss Tolks izvēlējās nesadarboties. Iemaksātā nauda joprojām nav atmaksāta.

N

Life_is_life 28.01.2021

Shis esot rudits krapnieks, palasi tepat mekletaja

K karlis12345 01.02.2021

krāpnieks nav, vienkārši nesaskaņas, tā darbu veic kvalitatīvi

K karlis12345 01.02.2021

nav patiesība, jums radušās nesaskaņas, tā meistars ļoti labi strādā, nav patiesība lielākajā daļā

N normandy 01.02.2021

Man ir būveksperta atzinums par nekvalitatīvi paveiktu darbu!

G Grizlijs 03.02.2021

🤣 kaut kāda sakritība. Apčakarēt kā minimums 5 klientus vienlaikus. Viņš ir melis un pirmšķirīgs krāpnieks. Ar smalki izplānotu rīcību.

K karlis12345 01.02.2021

kā dzirdēju, darbinieks viņam nekvalitatīvi veicis pienākumu, un ticis sodīts, pa pārēju vērsieties pie viņa, jo matīsa vaina tā nebija, ceru ka izdosies jums sarunāt ar matīsu, jo mums darbs bija labi padarīts, visu var ar viņu sarunāt.

N normandy 01.02.2021

Vienīgais, kas viņam ir atlicis, ir atskaitīt man atpakaļ kontā naudu. Vairāk man no viņa neko nevajag.

G Grizlijs 03.02.2021

Piekrītu. Man arī no viņa vajag tikai naudu,kuru aizņēmos un viņam samaksāju.

Labdien!
Vai Jūs tikat galā ar šo Matiss Tolks? Mums arī ir tada pati bilde tagad. Solīja uzstadīt 5 stabiņus un vartus 01.08.21. un līdz šīm - tikai solījumi, un tas ir tadā gadijumā, jā viņš pacels klausuli.
Starp citu strada ar kolleģi. Un no sākuma tas otrais arī runājis ar mums pa telefonu, bet tagad teica, kā viņam nekādas darīšanās un vispār nekādu saistību at Matisu nav...

S Sapka 27.09.2021

Jūlijā paņēmis no mums naudu 450 eiro un pazudis. Pedējo laiku ir labi ja ņem klausuli. Uz sms un Watspau vairs neatbild.

S Sapka 27.09.2021

Un pedēja saruna bija tā, kā viņš teicis, kā viņam nepietiek no mums vēl naudas lai pabeigtu mūsu darbu priekš mums! Summa bija vēl 700 eiro...
Tas ir Melošana, Krapšana, un naudas izspešana tirā veida.

N normandy 27.09.2021