www.sudzibas.lv Matiss Ribkinskis Krāpnieks Matiss Ribkinskis

Matiss Ribkinskis - Krāpnieks Matiss Ribkinskis

Matiss Ribkinskis ir krāpnieks neatgriez naudu par automašīnu kuru nodeva bez atļaujas tolmeta un mums ir dokumenti kas apliecina kad auto ir saņemis viņš Matiss Ribkinskis. Ir uzsakts kriminālproces pret Matisu Ribkinski dzīvojošu Ķekavas novads mazalites 22. Naudu neatgriež un izvairās no sarunas par abuseju vienošanos esiet uzmanīgi un neuzticaties

Papildināts marcisgti 24.07.2020

matiss Ribkinskis pardeva auto un nozaga auto pec tam .naudu neatgriez un auto ir nodots tolmeta bet ir visi dokumenti par to kad vins paņemis auto uzmanaties ja ir vel kads kurš ir apkrapts griezties policija matis Ribkinskis mazalites 22 ķekavas novads riga

Papildināts marcisgti 24.07.2020

nopirkam auto volvo s80 no matisa ribkinskis .ši persona no talsu placi auto izņema un neatgriež saka kad neko nav saņemis mums ir visi viņa parakstitie dokumenti kuri apliecina kad auto ir izņemis no placi ..kad prasu kur ir mašina saka neko nezinu un naudu neadošu

put_in_high_low 24.07.2020

Ne velna nesapratu. Laikam rakstīt, nav jūsu stiprā puse.

M marcisgti 24.07.2020

nopirka auto .un vinš nozaga bet saka kad nav nemis

M marcisgti 24.07.2020

šo auto nopirka no matisa ribkinski

krapnieks matiss ribkinskis

matiss ribkinskis ir krapnieks neadgriez naudu par automašinu

A aicis24 25.07.2020

Tāk vēlvienreiz.Pēc rakstītā,jūs automašīnu nopirkāt ss.com kuru dzīvē nebijāt redzējuši.Tā mašīna atradās autoplacī.Jūs viņam naudu pārskaitījāt un viss.Mašīnas īpašnieks izņēma pats savu mašīnu un aizveda uz tolmetu sagriezt reizinātājos un saka neko nezina pa to mašīnu.Vai pareizi sapratu? Vai arī jūs paši izņēmāt mašīnu no autoplāča un atbrauca Matīss nozaga no jums mašīnu in aizveda uz tolmetu sagriezt reizinātājos. Jā grūti kaut ko saprast no teksta.

M marcisgti 26.07.2020

ja pareizi

M māsafelicita 25.07.2020

Matīss ir mans brālis, zinu šo situāciju. Mašīna tika pārdota sūdzības autoram, ar norunu, ka mašīna tiks pārskatīta uz sūdzības autora vārda, kopš ir iegādāta un autoram ar pārdevēju nekādas darīšanas vairs nav. Auto netika pārrakstīts, toeši pretēji. Tika lietota un izraisīta avārija, mašīna tika evakuēta uz Talsu stāvlaukumu. Policija sazinājās ar matīsu, tā arī uzzināja, ka auto nav bijis pārrakstīts. Policija piedāvāja uzrakstīt iesniegumu un izņemt mašīnu, kopš matīss vēl joprojām skaitījās likumiskais īpašnieks. Pircēja sodi arī tika reģistrēti uz viņa vārda. Tā, kā draudziņ, nākamreiz kad mēģināsi pirkt mašīnu esi tik jauks un nokārto visas formulitātes, nevis te kaut ko. Par apmelošanu arī var dabūt nepatikšanas!

D Džumbo 26.07.2020

Vispār neko saprast nevar. Vai tad pamatskolnieki var pirkt auto?
Varbūt jūs variet izstāstīt problēmu kādam, kurš prot rakstīt un lai viņš uzraksta sūdzību?

M marcisgti 26.07.2020

nemaki saprast nesaproti