Māte - Māte

Māte pārdeva savu 16.gad. meitu ārzemniekam, jo bija uztaisījusi parādu par dzīvokli...draudēja izmešana u.t.t. Vai Jūs piedotu???(tas bija sen)...

P parastais 15.02.2011

Un iedomajies, ja nebutu pardevusi maitu, kas notiktu ? Atnaktu tadi dazi virini melnaja, panemtu gan meitu gan mati un rezultas tads pats . Atceries, tu dzivo 21 gadsimta . Paar so pasauli valda - Karalis Nauda .

č Čoms 15.02.2011

Tāds liktenis drīzumā piemeklēs mūs visus, ja laikus paši neaizbrauksim no šīs elles zemes virsū.

Z Zinaida 15.02.2011

Zdravstvui bludnaja tvoja du6a!Ja uze podumal, 4to tebja tam prodali za granicu.Ho4e6 uznatj, kak usovar6enstvovatj modem, 4tobi sboev nebilo?Ja segodnja eto nakonec sdelal!

č ČangalsPleška 15.02.2011

Da u menja ka to i sboev net!

Z Zinaida 15.02.2011

Ja pro tebja ne spra6ival, a pro internet.Ja smotrju, ti hitree 4em ja dumal.

Ti dumal? 4o delal?

Z Zinaida 15.02.2011

A ti iz elektroniki 4to nibudj soobrazae6j?

Nea

Z Zinaida 15.02.2011

Ja prosto razobral etu drjanj i pristroil ei antennu.Ja davno uze hotel eto sdelatj, no kak to ne vi6lo.Kak prozivae6j?Kak kartinki ponravilisj?

Ti po6ljak!

Z Zinaida 15.02.2011

A ziznj takaja.Sli6, a kakaja u tebja professija?

Z Zinaida 15.02.2011

A kto tebja nau4il rugatsja?