www.sudzibas.lv Masterbuild SIA Cilvēku mānīšana, algu un nodokļu nemaksāšana

Masterbuild SIA - Cilvēku mānīšana, algu un nodokļu nemaksāšana

Cilvēki aizbrauc strādāt uz Zviedrijas objektiem, noslēdzot darba līgumu. Darba devēji līgumā noteiktos punktus par algu samaksu neievēro, attaisnojoties un solot naudu izmaksāt no nedēļas uz nedēļu atliekot. Dzīves apstākļi pasliktinās ar katru nostrādāto mēnesi, nauda nav, internets atslēgts, vienīgā saziņa ar mājām ir liegta, jo firma nav samaksājusi par komunikācijām.
Tākā algu nemaksā, strādnieki šajā karstumā, pildot savus darba pienākumus, ūdeni pat nevar atļauties.
Iesakām cilvēkiem, kuri domā iesaistīties ar šo firmu darba attiecībās izvērtēt vai ir uz šādiem darba un dzīves apstākļiem gatavi.

Papildināts Aiva 15.05.2018

Apskatot informāciju par nodokļu samaksu, nodokļu parāds firmai ir 5353.65 uz 07.04.2018

A

Komentāri (1)

L Liene Avota 16.05.2018

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums dienās, kad pavasaris klauvē pie durvīm? Algas diena vēl priekšā? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 700 eiro nedēļā ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies - aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! Saite, kur viss smalki aprakstīts: https://goo.gl/zhcAKQ

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes