Maskavas ielas jaunieši - cūcība

Vakar bija mūsu valsts svētki! visu dienu tik jauki pavadīju Rīgas centrā, baudīju svētkus! vakarā noskatījos skaisto salūtu. Pēc salūta devos mājās ar 7.tramvaju. iekāpu tramvajā un mana svētku noskaņa tika sabojāta. tur pilns ar Maskavas ielas sīkajiem šmurguļiem, visi smird pa gabalu, nodzērušies! man tiešām nav nekas pret krievu tautības cilvēkiem, ir arī normāli cilvēki, taču diemžēl pieredze rāda ka tieši krievu tautības jaunieši ir tādi pretekļi! protams sēž visi, nevienam pat neienāk prātā palaist kādu vecāku cilvēku vai grūtnieci apsēsties -tas jau no viņiem par daudz prasīts. izdomāja pēkšņi tramvajā uzpīpēt. lūk viņu intelekta līmenis - es tak krievs - tātad neaizskarams. un pamēģini kaut ko viņam aizrādīt! tāds skandāls sākas! "tev traucē? tu jūti dūmus? lūku tak attaisījām! "un beigās vēl sāk kliegt ka mani tiesā iesūdzēs, es viņu aizskarot! sadomājušies par daudz tie sīkie krievulēni! pielikt viņus visus pie sienas un vienkārši nošaut! staigā pa ielām baros, nosit kādu- ai nekas! a kad pa vienam tad staigā sarāvušies, ka tik pa muti nedabūt! pretīgi uz tādiem skatīties, noziedznieki nākamie! nezinu kā viņus ārstēt, valdībai vajadzētu padomāt par lielākiem administratīvajiem sodiem, vismaz budžetu papildinātu! policijai arī līdzekļus nogrieza, kā tad lai šitos visus apkaro! nemācās neviens, dzer, zāli pīpē! pēc tam nesaprotam, kur valstī tāda nabadzība - vai tad tādi kaut ko vairāk par dzeršanu zin! nestrādā, nodokļus nemaksā! man kā cilvēkam kurš nodokļos katru mēnesi nomaksā gandrīz 250 ls, jābrauc vienā tramvajā ar tādiem. jāsāk domāt, par ko tad es tos nodokļus maksāju...

P

J Jānis 15.12.2009

Varu pateikt pēc pieredzes, ka nav sliktu Latviešu, vai sliktu Krievu. Bet ir atsevišķi indivīdi, kas izceļās ar mazvēr'tības kompleksiem-protams atrodoties kompānijā bara instinkts dara savu. Ar tiem tā saucamajiem ""KRUTAKIEM"" sabiedriskajos vai uz ielas var tikt galā samēra vienkārši, ja rodas konflikta situācija, vaig ātri saprast kurš no kompānijas ir galvenais-un dot pa degunu tieši viņam un obligāti pirmajam, pārējie, kā likums pamuks.Strādā gandrīz vienmēr!

A Artis 16.12.2009

atsauce uz Negr komentāru 22-11-2009. Pirmārt, raksti latviski, lai visi var saprast. otrkārt, valsti līdz bankrotam noveda pareksa īpašnieki-nelatvieši, veikli izspēlējot savu kārti. Tā ka "cienījamais" krieviski rakstošais, nenodarbojies ar tukšu un melīgu(līdzīgā stilā kā to jau krievijā piekopj entās paaudzes) demagoģiju!
atsauce uz Civillikums 22-11-2009 kārtējo melīgo demagoģiju : cietumos vienmēr procentuāli kā vīriešu un īpaši sieviešu ir krievu tautības! kā var tik aklāti melot!

R RJ 01.02.2010

Kur tadu sudu var uzrakstit - cik tev gadi?

Pirmkrat KRIEVIEM NAVI!!!

Otkart:
- staigā pa ielām baros, nosit kādu- ai nekas! - DOH
- aldībai vajadzētu padomāt par lielākiem administratīvajiem sodiem, vismaz budžetu papildinātu! - x2 DOH - kadas sodus vini tev maksas?
- man kā cilvēkam kurš nodokļos katru mēnesi nomaksā gandrīz 250 ls, jābrauc vienā tramvajā ar tādiem. - x3 DOH - ja tu nomaksatu 250 Ls nodoklus - tad tu nedzivotu MASKACA un nebrauktu ar tramvaju

D diaaana 01.02.2010

es neuzskatu, ka ir normali ieraksties uz darbu treniņbiksēs.Tas par to cilveku neliecina neko labu.

L Lellija 21.02.2010

Rj - Njuu tu esi taads i.d.i.o.t.s.!!!
1. Taadi ir tie siikie krievu smerdelji!!! Veemekli!!!
2. Var palielinaat, un tas naaktu tikai par labu!! Vismaz maaciibaa buutu, un vecaaki pec lielaas soda nomaksaasanas vinus ganjau paaraudinaatu kaa uzvesties!
3. Taaadaas sveetku dienaas ir lieli sastreegumi, un vienkaarsaak ir braukt ar tramvaju nevis mociities masiinaa kameer tiksi prom...
Un tas kad brauc ar 7 tramvaju, tas nenoziimee kad maskackaa! :p Varbuut sis cilveeks brauca uz Kengaragu!!! ;)