AtrisinātaMasinunoma.lv un Sia "Mbs-Invest" - Krāpšanās

Īpašnieks ir melis un krāpnieks uzmanieties no viņa. Ar sievu iznomājām no viņa automāšīnu, par cenu un noteikumiem visu bijām sarunājuši, bet kad vajadzēja mašīnu atgiezt tad pēkšņi parādās mistiski jaunas cenas, kuras nav adekvātas un pēkšņi viņš vairs neko neatcerās, ko bijām runāuši. Arī ļoti mistiski ir tas ka naudu prasa tikai skaidrajā, tas nozīmē ka nodokļus nemaksā + uzzinājām ka viņiem vispār esot bankas konti bloķēti, laikam jau ir sasmēlušies daudz problēmas. Es neiesaku šo uzņēmumu no kura nomāt automašīnas, viņi ir krāpnieki.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Igors12345 27.09.2016

Ar uzņēmumu MBS-Invest domstarpības ir nokārtotas.

I

K Krishinjsh 08.07.2016

Uzņēmums šobrīd arī pārdodas portālā ss.lv

M mr ciekurkalns 18.08.2016

ir aizdoma kas ierakstīja šo ierakstu
ja vajadzīga palīdzība tikt galā ar tirliņu, sazinies ar mani!
kā? turi acis vaļā, negaidītākajā brīdī es uzradīšos, jābūt anonīmam. Galvenais atceries atslēgas vārdus - Kalnciema kvartāls, torņi, laba kafija.