www.sudzibas.lv Masieris Lievārdes poliklīnikā Masieris Lievārdes poliklīnikā

Masieris Lievārdes poliklīnikā - Masieris Lievārdes poliklīnikā

Labdien! Gribēju pabrīdināt, ka Lielvārdes poliklīnikā strādā masieris Didzis Bērziņš (45 gadi), kurš izmanto jaunu meiteņu uzticību masāžas laikā un uzmācas viņām, grābstās gar ķermeņa intīmajām vietām un pat tur, nelaiž vaļā viņu, ja tā mēģina aiziet.

E Eseseseseseseses 16.02.2010

paklau, a ko jaunaam meiteneem jaaiet uz masaazu pie didza beerzinja? man sitaa padariisana vienmeer ir likusies biski diivaina - man liekas, ka uz masaazaam iet izmisusi cilveeki, kuriem pietruukst glaastu reaalajaa dziivee. iznjemot, protams, aarstniecisko masaazu, kas patiesiibaa ir pat nepatiikama, jo tiek maseeta saapiigaa vieta.
varu veel saprast masaazu kaut kur spaanijas pludmalee vai kaadaa spa, jo tas it kaa piederas pie briivdienaam, bet kaada velna peec jaunaas meitenes iet pie didzja beerzinja? boyfriendu nav, kas izmasee?
bet, ja didzis palaiz rokas, tad ir jaainformee iestaades vadiiba un policija, jo gan jau ka diezgan daudzas ar liidziigu pieredzi atradiisies...

M Meitene 17.02.2010

Es gāju pie viņa, jo man bija problēmas ar muguru - bija iekaisuši starpskriemeļu diski un vēl kaut kas...Īsti neatceros. Mugura nenormāli sāpēja ļoti ilgu laiku. Man ieteica aiziet uz ārstniecisko masāžu, jo viņš strādā arī ar manuālo terapiju. Tāpēc arī gāju uz masāžu poliklinikā nevis salonā.

J jjj 17.02.2010

būtu atdevusies, lai jau šim ar kāds prieciņš...

K Keita 18.02.2010

KAut kaa nez kapeec neticu sai suudziibai...Ja taa gadiitos, tad normaals cilveeks nevis netaa suudzeetos, bet kaut kur citur nopietnaak.

J janelle 25.02.2010

Es gan ticu, ka taa var buut. Nezinu gan neko par so konkreeto masieri, bet esmu pieredzeejusi ko liidziigu pie cita.

S sieviete 05.07.2010

kur tad vēl tādi masieri sastopami?

L lana 24.10.2011

Muļķības šodien biju pie šā kunga, esmu jauna meitene, ar muguras problēmām, ja arī sanāca ka nobrauca gar krūtīm sorry nevaru pateikt, ka tā bija uzmākšanās.

N neitrālā 24.10.2011

lana, laikam nebiji visai viņa gaumē.nu a autore pabrīdināja meitenes, un arī to vecākus!

L lana 26.10.2011

Varat pati aiziet un pārbaudīt, kādas ir šā kunga gaumē, kādas nē.
Nez kāpēc visi ir apmierināti, gan ar ārstēšanu, gan kā raksta meitene uzmākšanos :):):)

S Sanita 27.10.2011

Meitene aizmirsa piebilst, ka masieris ir akls!!! Pilnā vārda nozīmē. Viņš tiešām neredz . Kā masieris vi'ņš ir vnk.super!!!

T Točno 27.10.2011

Točno, stulbi bābieši salasījušies, te uzmācas, te grib, lai uzmāktos, pats velns jūs nesapratīs.

S Sanita 27.10.2011

Nu tak neuzmācas viņš, kas par muļķībām.

S Sanitai 27.10.2011

Bet varbūt tu pati viņam uzmācies?

M moov 27.10.2011

Masieris ir akls, es arī esmu pie viņa masējusies, kad tur dzīvoju, ļoti labas atsauksmes, nekad nav grābstījies, tikai tik daudz, lai saprastu, kurā vietā no muguras jāpāriet uz kaklu, tā nav uzmākšanās, bet gan cilvēks kurš neredz taustās.