www.sudzibas.lv Masāžas studija Inari Slikts serviss, masāža.

Masāžas studija Inari - Slikts serviss, masāža.

Ļoti, ļoti apšaubāma iestāde. Jau pāris nedēļas iepriekš zvanot un piesakot savu dāvanu karti, apkalpošana un attieksme bija nelaipna. Nebija pat vēlēšanās apmeklēt šādu iestādi.
Dienā, kad devos uz masāžu, secinājums bija viens - bija žēl izniekotā laika.
Masāžas kabinets bija nekāds.., fona mūzika skanēja caur turpat blakām nolikta mob.,telefona. Kušete cieta, neērta un nestabila. Turpat blakām padomju laika duša, gar kuru sienā ir noplīsušas flīzes, reāli caurumi sienā,, kuri nomaskēti ar flizelīnam līdzīgu materiālu un līmlenti.. Viss likās nehigiēnisks.
Un masiere.., to nevar nosaukt vispār par meistaru.., kaktu meistars, un tā pat nebija masāža. Tīrākā glaudīšana! Šoks bija jau pašā sākumā, kad ieraudzīju meistaru - pilnībā darbam neatbilstošs apģērbs, džinsa bikses, sporta apavi.. Vai tā apkalpo klientus ?Pilnīgi nepieņemami bija tas, ka masāžas laikā nebiju piesegta. Atskaitot vienreiz lietojamās biksītes, - gulēju kaila.
Procedūra bija paredzēta uz 1.30h, bet reāli tika beigta ātrāk. Par to gan tikai priecājos! Un, par laikiem šajā iestādē šmaucās.., uzgaidāmajā telpā esošais plkst., un kabinetā esošais katrs rāda savu laiku.
Secinājums, neiesaku, nerekomendēju nevienam!!!!!