Masāžas studija 8 Jelgava - Viss slikti!

Sveiki! Sāku strādāt masāžas studijā 8, jo piesaistīja grafiks - tikai 1dien, 3dien un 5dien no 9: 00 - 21: 00 jāstrādā! Pārrunās priekšniece teica, ka 2€/h uz rokas. Nu labi, ja ir 22€ dienā, nu vēl pieņemami! Sāku strādāt un beigu beigās maksā tikai par tām h, kad ir klienti pierakstījušies, līdz ar to - nevienu dienu nesaņēmu 22€, kaut arī visu dienu tur biju, jo braukāju 60km uz darbu! Kad sāku teikt, ka vēlos iet prom, jo neapmierina šāda maksāšanas politika, uzreiz sāka piedāvāt kaut kādas summas utt! Beigu beigās tāpat nolēmu iet prom no turienes un pēc tam vēl sāka man braukt augumā par to, ka neesmu vispār komunicējusi ar cilvēkiem, neesmu neko tīrījusi utt, kaut gan es to visu darīju, jo pat īstenībā patika tas darbs, jo vienmēr nāca foršas sievietes! Tā nu es saņēmu tikai samaksu par tām h, kad bijuši pieraksti + vēl nepatiesus pārmetumus dzirdējusi no priekšnieces puses! Varētu sūdzēt viņus kaut kur iekšā, jo tas viss ir nepareizi. Salons foršs, bet neieteiktu iet tur strādāt!