www.sudzibas.lv Masāža Ļoti slikts salons

Masāža - Ļoti slikts salons

Pirmkārt nevar saprast, kāds ir oficiālais nosaukums šim iestādījumam. Mājas lapā ir norādīts INARI masāžas studija, bet ir arī nosaukums - salons Old Riga Massage, kas parādās arī mājas lapas nosaukumā. Nebiju iedomājusies, ka vēl joprojām pastāv tādi "saloni". Masāžas telpa pabriesmīga, jārēķinās, ka dušas telpā gaismas nav vispār. Arī tīrs un sauss dvielis tika iedots pēc aizrādījuma, ka, manuprāt, dvieli pirms manis kāds ir lietojis. Masāžas galds šaurs un ciets, sajūta, ka guli uz dēļa. Masiere Irīna, kas tika pieteikta kā labākā, masēja normāli, bet ņemot vērā, ka viņa strādā salonā, kurā Šokolādes masāža, pīlings ar kafijas skrubi, ķermeņa ietīšana un aroma procedūra sejai maksā Ls 45, vajadzētu ievērot minimālas ētikas normas un nevajadzētu pirms masāžas smēķēt, lai masāžas laikā klientam nevajadzētu elpot dūmu smaku! Ja pēc masāžas palūgsiet spoguli, jums tiks norādīts uz spoguļa gabaliņu, kas atrodās uz netīras palodzes. Secinājums: neiesaku nevienam!!!

A andreta123 28.06.2012

Biju šājā salonā vairākas reizes, kad viņi vēl bija Vecrīgā, personīgi man ļoti patik, gan masieri, gan attieksme vispār, to ka viņi pārcelas un tagad veic remontu, mani neuztrauc, kaut gan sākumā man arī bija šoks, kad ienācu, bet ka minēju man tas netraucē, jo pakalpojuma kvalitāte ir līmenī.