Marušiņas Brīvdienu Māja - Melīga informācija

Informācija par pakalpojumiem nepatiesa.No solītās lauku idilles tur nav nekas.Pati māja smird.Ūdens nav pat dzeršanai,jānes no kaimiņiem.Duša protams arī nav,tualete smirdošs bio-pods šķūņa vidū.Netīrība.Pamanīju,ka reklamēts tiek iespējams sarunāt brokastis,meli!Saimniece neparādās,laikam kauns.Solītai Daugavai piekļūt var tikai caur svešu privātīpašumu.Līdz takām ar kājām neaiziet-tālu.Drausmīgāka vieta nebija redzēta.

K

F FreeCookies 11.08.2015

Ko tieši tu vēlējies sagaidīt no vietas, kas sevi reklamē kā autentisku senatnīgu viensētu? Modernizētas dušas vai tualetes ar nolaižamu ūdeni vecajos laikos taču nebija.
Negribi dzīvot kā vecajos laikos- nebrauc uz tādu brīvdienu māju. Un par smaku- visas vecās mājas dīvaini smird.

M Mango12345 11.08.2015

lauki ir lauki, un par tiem nevar sudzeties. Pašam ir lauku māja ar tualeti ārā un tas ir normāli, ka tur ož. Ūdens no akas ir daudz veselīgāks un gardāks ka rigas krana udens, bet izlutinatie pilsetnieki jau neko nesaprot. viniem udens vieta dod tikai kolu un bus labi

L Lepnā Lavīze 11.08.2015

Biopods ir lauku elements? :) Un smaka - norma? Man daudz radu laukos, bet nevienam nekas nesmird ne mājā, ne pagalmā.

M Madonna 12.08.2015

Kā var sevi saukt par viesu namu, ja tajā nav pat ūdens? Lauku tualetes var uztaisīt arī skaistas, lai klientiem ir patīkami, nevis iemest kaut kādā šķūņa vidū! Ja liek reklāmu, tad lūdzu, lai ievieto patiesu info nevis māna ļaudis! Liels FUJ saimniekiem!!!