Marupes ledus halle - Slikts servis

Publiskās slidotavas ietvaros netiek dotas ğērbtuves, lai varētu pirms/pēc slidošanas pārğērbties ērtās, sausās drēbēs.
Būtu pavisam labi,ja tiktu nodrošinātas arī dušas izmantošanas iespējas.
Arī personīgās mantas tiek atstātas turpat uz beņķiem.
Ledus kvalitāte ciešama, bet tālu no izcilas.
Daudz bērnu un kustība pa ledu bieži haotiska, turklāt publiskās slidošanas laikā tiek veikti arī daiļslidošanas treneņi.

D

"Publiskās slidotavas ietvaros netiek dotas ğērbtuves," - tas ir kā? "Man, lūdzu, 44. izmēra slidas un ģērbtuves."-"Atvainojiet, ģērbtuves beigušās. Slidas ņemsiet?"?
"lai varētu pirms/pēc slidošanas pārğērbties ērtās, sausās drēbēs." - kāpēc jāiet uz slidotavu ar slapjām un neērtām drēbēm?
"Būtu pavisam labi,ja tiktu nodrošinātas arī dušas izmantošanas iespējas, " - džakuzi ar kokteiļiem, relaksējošā masāža un obligātā dzīvā mūzika, varietē programmas ietvaros.
"Pašlaik visi ğērbjas un auj slidas tieši pie ledus laukuma, kur vietas visiem, katastrofāli trūkst." - vajag izbūvēt piebūvi, citādi sāks aut slidas tieši uz ledus laukuma.
"Arī personīgās mantas tiek atstātas turpat uz beņķiem."- kāda nejēdzība! Tās taču kāds var paņemt. Tās noteikti ir jāslidina līdzi.
"Ledus kvalitāte ciešama, bet tālu no izcilas. " - kamēr kokteiļus nepasniedz, var paciest.
"Daudz bērnu un kustība pa ledu bieži haotiska," - kāpēc nav iesaistīta Ceļu policija satiksmes organizācijai? "turklāt publiskās slidošanas laikā tiek veikti arī daiļslidošanas treneņi." - trakums, iedomājos, kā tie nemākuļi-daiļslidotāji traucē augsti kvalificētos publiskos slidotājus.

Aigars31 25.02.2017

those who do not know how to live taking as a basis golden ratio please dont go to the marupes ice hall