www.sudzibas.lv Martins Sirmais vienakrsi mikstais

Martins Sirmais - vienakrsi mikstais

Visu vecmamu milotais Martins Sirmais ir ka izradas ir galigi garam ka cilveks, varbut est mak taisit nesu meiginajis, bet ka darba devejs shausmigs. Lieta tada ka pasauca caur pazistamo mani uz Rujienu budistus barot un solija ka darbs nedelu starda nedelu brivs, un par to maksas 25 ls diena.nostradajot 5 dienas zvaniju uzinat par datumu kad nomainis mani cits pavars, bija pilnigs ignors uz sms un zvaniem, pec 3 dienam uzinaju ka mani nemaz neviens netaisas nomainit un esu vienakrsi aizsutit uz menesi dzivot tur :) paprasiju avansu solija atsutit un ta ari neatsutija, sapratu ka nav kautkas tirs un aibraucu uz majam.naudu solija atsutit 15 julija, beigas dabuju 16 datuma par 10 dienam nevis 250 ls ka bija sarunats bet gan 110 ls, kas ir 11 ls diena par shausmigakajiem darba apstakliem kadiem esu stradajis. Nebiju domajis ka aprindas pazistami cilveki sita daras, taka esiet uzmanigi ja ir darisanas ar Martinju Sirmo...

A ADMINS 30.01.2011

TA Luk

Z Zinaida 30.01.2011

Ruki pro4 0t moego korefana!Mi v meste s nim kogda to svinei pasli, no on ne vinovat 4to mo4a udarila v golovu.

L Lenii Lee 30.01.2011

kad cilvēki reiz sapratīs, ka haltūra arī skaitās darbs? Un darba līgums ir jāslēdz, kaut vai uz vienu dienu Tevi darbā pieņem. Bez darba līguma - ej un pierādi, ka Tev tā haltūra tur bija.