www.sudzibas.lv Martins Sirmais vienakrsi mikstais

Martins Sirmais - vienakrsi mikstais

Visu vecmamu milotais Martins Sirmais ir ka izradas ir galigi garam ka cilveks, varbut est mak taisit nesu meiginajis, bet ka darba devejs shausmigs. Lieta tada ka pasauca caur pazistamo mani uz Rujienu budistus barot un solija ka darbs nedelu starda nedelu brivs, un par to maksas 25 ls diena.nostradajot 5 dienas zvaniju uzinat par datumu kad nomainis mani cits pavars, bija pilnigs ignors uz sms un zvaniem, pec 3 dienam uzinaju ka mani nemaz neviens netaisas nomainit un esu vienakrsi aizsutit uz menesi dzivot tur :) paprasiju avansu solija atsutit un ta ari neatsutija, sapratu ka nav kautkas tirs un aibraucu uz majam.naudu solija atsutit 15 julija, beigas dabuju 16 datuma par 10 dienam nevis 250 ls ka bija sarunats bet gan 110 ls, kas ir 11 ls diena par shausmigakajiem darba apstakliem kadiem esu stradajis. Nebiju domajis ka aprindas pazistami cilveki sita daras, taka esiet uzmanigi ja ir darisanas ar Martinju Sirmo...

H harijs 25.07.2010

Visi populārie, sabiedrībā pazīstamie, arī tā saucamie biezie, un citi bagātnieki ir mērgļi. Kad cilvēkam viss ir, - tad zaudē jēgu.

K KonstantinsKovalcuks 25.07.2010

ta izskatas :) aizrijusies :)

M milda 25.07.2010

Tas, ka turigs latvietis otru latvieti nezeligi izkalpina - zinams jau no vestures...Tadel tik daudz tautiesi pametusi savu zemi.

A andrejs 26.07.2010

Pieļauju ka pats esi bijis diezgan pastulbs...priecajies ka vispār tew ko samaksāja!

Ja nemāki neko nokārtot jau sākumā, tad labāk nepinies nekur, un gan jau ka mēslus pats taisīji. Neviens tāpat vien bez iemesla neko nedara.

M maris 26.07.2010

tagad kriizes pa 11ls dienaa ir dupsis jaalaiza, cilveeks tev iedod darbu, bet tu vinu nomelno rakstot suudziibas.

D Dīdī 26.07.2010

Bet vai par tādu lietu ka darba līgumus esat dzirdējis?

I idille 26.07.2010

Raivo...ko tik dummu nebiju lasījusi! Laikam pats visiem laizi dupsi, ka citiem to iesaki...:))) Un cilvēkiem ir tiesības zināt, kāds ir viņu darba devējs un kā rīkoties. Tādēļ arī pastāv tāds portāls! :)

A andrejs 26.07.2010

īstenībā šis portāls ir ateja, jo cik šeit pašreklāmas nav sabāztas, un konkurence starp uzņēmumiem tiek atspēkota tieši šajā lapelē!

Pieņemu ka daudzas sūdzības ir ļoti nepamatotas...nu karoč mēsls vien šī lapa ir!

Z Zzz 26.07.2010

Ai, nu come on - bez līgumiem tomēr pastāv arī cilvēciskās attiecības un norunas. Ja kāds netur vārdu un krāpjas, tad līgumi nelīdzēs.

Z zonts 27.07.2010

ui, nu come on, ja sūdzies par 11 lvl dienā, tad pamēģini 100-niekos iestāties.

K KonstantinsKovalcuks 27.07.2010

Andrej pats esi pastulbs ja nezinu vai taisiju sudus tad never muti vala, ja cilveks samaksa mazak tad vins ari to paskaidrotu kapec un nemiztu pacelt telefonu.

Raivo kads ligums ja ta ir haltura? :D tas jau nav patstavigs darbs tas ir ta pat ka tu pastarda vienu dienu un tev uzreiz samaks tikai te uz ilgaku laiku un es jau nedomaju ka Sirmais bus tads apisejs kuram man butu japrasa ligums.

A andrejs 28.07.2010

Kostja...nevienam tāpat vien neņem un nesamaksā, kā jau teicu esi stulbs, jo noteikti taisiji mēslus, un te ir rezultāts!
Tev daunim dauņa dzīve:D

S Silva 28.07.2010

Normāli. Neaismirsti nodokļus! Atrēķini no tiem 25 Ls nost ienākuma nodokli, sociālo nodokli un kas tur vēl jāmaksā un tad arī ti 11 Ls paliks.

A andrejs 28.07.2010

Nu re kostjik...Silva jau visu tavā vietā izrēķināja:D
Kā jau teicu, tu esi stulbs!!!

J Juris 28.07.2010

Ko jūs tur muldiet par kādiem nodokļiem?Tā ir haltūra un haltūrās nodokļus nemaksā, tik tālu taču var aizdomāties.Jeb Silva par visu maksā nodokļus? :D
Tāpēc jau tā ir haltūra un haltūrējot kā zināms tieši tāpēc var nopelnīt vairāk, tā ir kreisā nauda.
Par pašu sūdzību kā tādu, nemāku komentēt.

L Liga 28.07.2010

Tā jau ir ka pazīstami cilveki dara ka grib !!!
Silva kadi nodokli, par ko tu runa, neesi nedaudz saspiedusi galvu, ja ta ir haltūra tad neviens nodokļus nemaksa:)

Andrej0tu esi lops jo reali nesaproti un nesapratsīsi, jo tada situācija neesi nnonācis, vnk cilveks uzraksta ka Sirmais nav smuki rīkojies, tas nenozīme ka tagad ir jaklūp virsū.
Sirmais sanak baigais cakaretājs:)

K KonstantinsKovalcuks 28.07.2010

Andrej tada sajuta ka ti Sirmajam laizi dirsu pa tiem 11 ls :D jo skatos tu tada pasha berna prata ka Silvija kur par halturu atlauj nemt nost sev nodoklus :D un kur ir dzirdets ka nodoklis vairak par 50 procentiem? :D slimie mazgadigie :D ja nezinat ko logisku uzrakstit tad nerakstat vispar, ja nejedzat par ko vispar iet runa

L Loreal 29.07.2010

Es jau sen par viņu biju dzirdējusi visu to sliktāko, tāpēc neesmu šokēta :)

D Dīdī 29.07.2010

Vienkarši ja tev būtu darba līgums tad tavai sūdzībai būtu pierādījumi bet pagaidām tas viss izskatās pēc skaudības un konkurences.

S Silva 29.07.2010

Nu redz tāpēc jau tevi apčakarēja, ka tā ir haltūra. Un darba līgumu slēdz arī uz laiku, kaut vai 10 dienām, kā arī gabaldarbu un akoddrabu veikšanai. Pēl likuma līgums ir jāslēdz arī tad, ja kaimiņš man atnāk malku sacirst.