MĀRTIŅŠ POLĪTIS - UZMETĒJS

Mārtiņš Polītis ir melīgs uzmetējs kurš nenorēķinās ar piegādātājiem, par piegādātajiem materiāliem, neiesaku nevienam sadarboties ar šo melīgo puišeli, viņš ir SIA MARPOLS valdes loceklis liek bruģi, taisa fasādes.tel.22012600

W

C celtnieks 07.08.2010

Melo kā samaksajā bankā un naudai 100% jabut mana konta...krapnieks

C celtnieks 07.08.2010

draugiem.lv viņš pazistams kā Polis

M Mārtiņš 09.08.2010

Ak jūs melīgie āksti, kāpēc jūs neminat ari to ka no jums sia „Marpol” nopirka materiālus un samaksāja uz reiz skaidrā naudā ar jūsu apsolījumu ka rīt tiks nosūtīta kvīts uz mūsu juridisko adresi, ka ir veikta iemaksa no mūsu vārda jūsu firmas konta sia „Izbūve” kuru mēs gaidām jau vairāk ka divi mēneši un nesām vēl jo projām saņēmuši. Un galvenais visu laiku, kad mēs jautājam pa kvīti, jūs visu laiku meklējat attaisnojumus (MELĪGI ĀKSTI).
Ja runājam pa pēdējiem jūsu piegādātajiem materiāliem vispār citas firmas pat netaisītos atmaksāt pavadzīmi un jūs pasūtītu trīs mājas tālāk ar jūsu veco sacietējušo dekoratīvo apmetumu. Kauna jums nav!!! Es iesaku cietiem nesadarboties ar cilvēkiem kas pārstāv sia „izbūve”, viņi reizēm piedāvā pa labām cenām materiālus, bet materiāli ir ar veciem derīguma termiņiem un stāvējuši mitrumā un sacietējuši. Un kad firmas netaisās maksāt par nekvalitatīviem materiāliem, pa kuriem firmām jādod garantija. Kuras firmas netaisās atmaksāt nekvalitatīvus materiālus, pēc jūsu domām ir sliktas.

V vilhelms 10.08.2010

Principā, bez reāla dokumentāla pamatojuma šeit rakstīt ir stulbi un parāda tikai sūdzambībeles zemo līmeni... Ja ir kāds reāls pamatojums pārmetumiem, tad visu ir jākārto tiesas ceļā, nevis te publiski mētājoties ar dubļiem..

I Igors 10.08.2010

Labi, ka ir parakstitas pavadzimes, un vienkarsi gribejas normala sarunu cela sanemt apmaksu, bet diemzel klausuli nenem, un kad notiks apmaksa ari ir nenoteikts,

M Mārtiņš 10.08.2010

Es pilnība piekrītu iepriekšējam komentāram, ja ir kādas pretenzijas pret SIA „ MARPOL” tad griežaties pie mums ar pretenziju vai tiesā, nevis publiski NEPAMATOTI apvainot. Jo īpaši apvainot Mārtiņu Polīti kas ir tikai darbinieks šinī Uzņēmumā.

O OKS 20.09.2010

Kur pie jums var griezties?