www.sudzibas.lv Mārtiņš Mezancis ,Be &Be Construction Krāpšana jumta darbiem un naudas saņemšana

AtrisinātaMārtiņš Mezancis ,Be &Be Construction - Krāpšana jumta darbiem un naudas saņemšana

Mārtiņš čakste liek visās sludinājumos visos Latvijas novados, ka labo un liek jumtus, saņam brangu naudu par materiāliem un aizmūk, pievācot vel dažās celtn. Lietas. G alvenais savā, brigādē, piesaista dēļu apm. 15 gadīgu. Krāpnieciskā veida apmanot passūtītājus izkrāpj lielas summas. Un melo-melo - melo. Sola - Sola. Tā ka viņš ir tādā veidā apkrāpis daudzus, lūdzu atsukties visus cietušos. Mans e pasts ir zināms, jo to nedarīsim viņš turpinās krāpt vēl daudzus citus, visi dokumenti un līgums ir, paraksti par naudas saņemšanu ir, vajadzīgi abzināt cietušos un sodīt krāpnieku.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ženija 30.07.2023

MĀRTIŅŠ MEŽANCIS ( Čakste -nav pareizs )

ž

BE &BE CONSTRUKCTION REG.NR. 40203371513

BE&BE REĢ. NR. 40203371513 JELGAVA JĀŅA ČAKKSTES 11 -21

ž Ženija 30.07.2023

darbojas uz statusa reģ.pamata nr. 40203371513 reģ . adr jelgava J. Čakstes iela 11-21

A Arnis Arnis 30.07.2023

sitads man ari jumtu lika atbrauca sievu izpisa un aizbrauca