Mārtiņš Krūmvēvers - Krāpnieks

Izvairieties no krāpnieka un afērista Mārtiņa Krūmvēvera!!! Joprojām nav izmaksājis darba algu par darbu Dienvidu pakavā. Tikai tukši solījumi, un nu vairs nav pat sazvanāms. Firma AMD Būve pārdota, jaunie īpašnieki nav atrodami un viss. Noteikti šis nav vienīgais gadījums, jo viņam jau sejā rakstīts ka godīgu rīcību no viņa gaidīt nevar. Ceru ka valsts iestādes( darba inspekcija) kādreiz pārbaudīs šo krāpnieku!

I

M meistars 18.02.2010

pirmais vai otrais pakavs ?

H hmm 18.02.2010

Ja jau saki, ka "sejā rakstīts", kādēļ vispār slēdzi darba saistības pie šīs personas?

A Andris 22.02.2010

Šis puisis ir vienkārši zaglis, nekas vairāk!!!
Pārdevis mūsu uzņēmumam zagtas preces (jumta lūkas), kas patiesībā piederēja viņa darba devējam caur paša organizētu firmeli. Un tagad nevaram ne objektu normāli nodot neko, jo izpilddokumentāciju un sertifikātus iesniegt nespēj. Pats slēpjās un telefonu neceļ. Cik saprotu puisim gaidāmi lieli tiesu darbi, un paldies dievam par to. Šitādus jāslīcina jau bērnībā!!

A Andris 24.02.2010

Arī uzņēmums Būvdarbs 1 ir saskāries ar šo krāpnieku Krūmvēveru. Pārdeva zagtas dūmu lūkas par astronomisku ciparu. Naudu bija jāsamaksā momentā, bet piegādes kavējās, laikam nevarēja izzagt preci laicīgi no darbadevēja noliktavas. Tad nevarēja sakārtot dokumentus.
Tad neatbildēja uz zvaniem un pazuda. NEKAD neielaižaties ar šo puisi!!!

B Būvnieks 16.10.2010

Vai tas ir tas pats Krūmvēvers, kurš pa vairākiem tūkstošiem apkrāpa darba devējus "Malmerk" no Igaunijas?

I Ingrīda 10.11.2010

Nu ko Jūs tā Mārtiņu vārda dienā zākajat?

B Būvnieks 13.11.2010

Gan jau Nīderlandē Mārtiņš Krūmvēvers sapīs virves izpletņiem un visiem naudiņu atdos!!!Gaidiet!

P pops 17.11.2010

Lieksties taču vienreiz mierā, uzziniet patiesību un tad apsūdzat kādu, ja būtu pie vainas tad sen jau atbildētu, vienkārši kādam darīt nav ko un tad te raksta !.!.!

A aija 18.11.2010

Varbūt tiešām pietiks murgot!!!

B Būvnieks 02.07.2011

Aija laikam MK tuvinieks. Līdzjūtības. Laikam nav viegli un patīkami dzīvot kopa ar negodīgu cilvēku.