www.sudzibas.lv Martins, Janis Galvins Krapnieks, bledis, apkrapejs

Martins, Janis Galvins - Krapnieks, bledis, apkrapejs

Krapnieki Martins Galvins un Janis Galvins citigi turpina apkrapt cilvekus. Vaja atmina par izdarito, sirdsapzinas trukums un bezatbildiba savu bernu prieksa laikam ir katra krapnieka starta komplekts. Tik daudz glevuma, divkosibas ka krapniekam Martinam Galvinam un krapniekam Janim Galvinam, nav iznacis piedzivot. Ludzu uzmanieties no siem krapniekiem.

T terjers 15.09.2012

Par šādiem komentiem var iekulties tiesas darbos!

; ;jgi;ygv v 15.09.2012

terjer Galviņ, kad pabeigsi apsolītos darbus?

M MartinsBu 15.09.2012

Ikvienu ludzu zinot saja majas lapa www.sudzibas.lv par vietam, kur krapnieki Galvini paslaik darbojas. Vini savus upurus mekle portala www.ss.lv. Esat uzmanigi.

J Janis88 03.10.2012

Arī esam saskārušies ar Mārtiņa Galviņa krāpnieciskajām darbībām - 2011.gada septembrī paņēma naudu bruģēšanai nepieciešamo materiālu iegādei un pazuda. Solījumi atgriezt naudu kļuva par mūsu regulāru sarunu tematu. Esam bijuši arī pie viņa vecākiem (kur dzīvo arī viņa atvase), bet bez rezultātiem. Tagad pa to pašu tālruņa numuru (!!!) stāsta ka esam piezvanījuši kādam Andrim no laukiem, ka tādu Mārtiņu viņš vispār nepazīst, balss tā pati!
Gan noķersim - pēriens būs pamatīgs.

S Sergejs1111 08.10.2012

to Janis88 uzraksti adresi kur jus bijat un numuru

L leksa_777 11.10.2012

to Janis88, Uzraksti lūdzu man uz e-pastu, spiež uz aleks_777 un tur būs iespēja atsūtīt message, Es atpakaļ uzrakstīšu ļoti svarīgo informāciju.