Mārtiņš Felšus, Dzintra Jauntirāne - samaksa

Lektori un citi!!!

Neiesaistieties ar šiem cilvēkiem-Mārtiņš Felšus, Dzintra Jauntirāne- nekādos darījumos! Mīl iekasēt naudu, bet ne samaksāt par padarīto un parādus!

P pufa 27.07.2010

ar ko tad viņi tevi tā piešmauca? vienkārši zināmi cilvji, tāpēc interesanti, ko pastrādājuši ;)

A Angelo 28.07.2010

Ar ko, ar ko... nu ar naudu, protams...

A apkrāptā 28.07.2010

prasības augstas, nemaksā algas un arī nodokļus maksā mazākus nekā atvelk no algas, nerunājot jau par tiem, kas jau sen ir projām nav vēl saņēmuši algas par padarīto darbu!Šo firmu vada māte un dēls.

Z Z 26.08.2010

Piekrītu teiktajam!
Jauka ģimenīte, kas čakarē visus - nešķirojot. Brīnos kā valsts instances vēl neko nav darījušas.
algas maksā neregulāras, par nodoļiem vispār nerunājot. Un nedod Dievs aiziet prom- naudu vispār neredzēt.
Un vispār bieži tiek mainīti uzņēmumam nosaukumi vai palaisti uz maksātnespējām- tā vieglāk čakarēt.

J Jadviga 16.05.2012

Esmu lektore Jadviga Neilande un sadarbojos ar daudziem populāriem žurnāliem un komersantiem.

Šajā gadījumā par savām lekcijām es gaidu parādu jau no 2011.gada novembra, kas šobrīd sastāda 370 LVL.

No Oskara Robežnieka "Uni Vega" vai www.tavseminars.lv gaidu 55 latus no 2011.gada septembra.

Diemžēl Latvijas uzņēmēji sevi parāda kā neuzticamus partnerus.

T tomzik 14.12.2012

Pati Jadviga arī nav nekāda labā, piegāna manu pasta kastīti!! Fui fui pretīgi.

Inženieris 29.01.2015

No šiem turēties pa gabalu!
Ja dzirdi vārdus Mārtiņš Felšuss un Dzintra Jauntirāne, zini, ka savu solīto samaksu nekad nesaņemsi.