Mārtiņš Dzērve - Krāpšana

Sveicināti!Esmu apkrāpta internetā portālā www.draugiem.lv pasūtot preces!Mārtiņš Dzērve(tagad Archo-dzēsts profils),bija ievietojis savā albūmā Nike,Adidas,UGG un citas brendu preces.Pēc vilinoši lētām cenām "uzķēros'' un veicu pasūtījumu,ieskaitot samērā lielu summu viņa kontā.Nu šis jaunais noziedzinieks ir izdzēsies no draugiem un nav ne manas preces,ne mana nauda!Meklēju personas,kuras arī uz uzķērušās uz šī viltvārža.

sveika.es arii pasuutiju pie vinna jaku un mana pazinna tiessi taa pat...un arii vakar konstateeju faktu, ka vinnss izdzeesies, taapeec jau vakar biju policijaa un rakstiiju iesniegumu pret sso personu un nodevu visus zinaamos datus...pazinna rikojaas ta pat un jums arii ieteiktu griezties policija.

M mela882 22.11.2012

es arii pie vina pasūtiju zabakus un preci protams nesaņēmu.

S Supergirl 28.11.2012

Nu kur var būt tādi lētticīgi cilvēki??????? Pilnīgi jāsmejās! Pirmkārt- "brendu" preces par lētām nauduņām nevar nopirkt! Otrkārt- naudu skaitījāt uz kontu privātpersonai, nepazīstamam cilvēkam? Cērpjamas aitas, citu vārdu nav. :D

L Lauritta 29.11.2012

Pati tu esi cērpjama aita!Visgudrā atradusies! :D
Ja jau esi tik gudra un visu paredzi, ko tad dari šajā saitā-SŪDZĪBAS.LV??? :D

K Kangarooo 03.12.2012

Supergirl- smiešanās par kāda cita nezināšanu un uzticību nepadara tavu apgalvojumu par patiesu bet gan parāda tavu muļķīgo domāšanu.
Protams ikviens var uzsākt krāpšanu bet arī privāti var pārdot brendu preces nemaz nerunājot par tiešiem brendu beigušos sezonu pārdošanas veikaliem.

M martinsx 19.08.2013

Sveiki!
Baigi kaut kā mans Vārds Uzvārds tiek vazāts :)
Es arī no tās pašas puses esmu, nekad gan neesmu bijis krāpnieks vai Archo :)