Mārtiņš Dzenītis - Krāpšana

Mārtiņš Dzenītis - Krāpnieks ar pieredzi Visiem, kas cietuši Mārtiņa Dzenīša noziedzīgās darbības dēļ ( grupējums ar Diānu Āmuri, viņa sievu Annu Šafīrovu, viņa padomdevēju Edgaru Dimantu un cilvēku, kas sadarbojās ar Dzenīti un izmeta mūsu ģimeni no mājām Aleksandru Sipļiviju). Vai tik tiešām visa prokuratūra ir korumpēta, jo neko lietas labā nedara.
Lūgums zvanīt pa tālruni 28702131.
Šim cilvēkam nepietiek, viņš apkrāpj cilvēkus un izliek no mājokļiem.
Beidzot ir jāpieliek punkts šo cilvēku krāpnieciskajām darbībām, kas jau daudzu gadu garumā ir palikušas nesodītas!!!

S

Vairāk sūdzības par Mārtiņš Dzenītis

S Sindija39 06.04.2016

Mārtiņš Dzenītis - Krāpnieks ar pieredzi

Visiem, kas cietuši Mārtiņa Dzenīša noziedzīgās darbības dēļ (iespējams sadarbībā ar Diānu Āmuri un citām personām), lūgums zvanīt pa tālruni 28702131.
Šim cilvēkam nepietiek, viņš apkrāpj cilvēkus un izliek no mājokļiem.

K Krishinjsh 07.04.2016

Būtu vairāk pastāstījusi, ko tad viņš tik krāpniecisku veicis...

S Sīpols 13.03.2017

Ievelk pie sava notāra Ozola Tallinas ielā, psihologiski apstradajot cilveki aiz nezinashanas paraksta pilnvaras, sliktakaja gadijumā generalo pilnvaru, un momentā, tajā pašā dienā Martins Dzenitis pārraksta īpashumus uz savu sievu, fiktīvām firmām vai "savējiem" pensionāriem, kuri arī ir parakstījuši parādzīmes. Parasti Mārtinš izmanto situācijas, kad cilvēkam ir radušās problēmas un vinš piesakās palīdzēt. Rezultātā cilvēki zaudē visu savu ipašumu. Mārtinš Dzenītis izcelās ar īpašu nekaunību un nežēlību. Ir acīm redeems facts, ka vind kriminālpolicija piesedz, bet nekas nav mūzīgs. Sanems visu pēc nopelniem vinš un vina gimene.

Pacco_al 12.04.2016

Lietas būtību lūdzu aprakstiet, spriedumus un secinājumus mēs izdarīsim paši.

S Sīpols 13.03.2017

Sveiki. Mēs arī tiesājamies pret šā grupējuma krāpniecibu. Miniem ir atstrāds modelis, bet kādreiz tas viss beigsies. Pamazām cilpa savelkas.

P PORTEZANTKA 04.09.2018

Jūs varat lūdzu uzrakstīt man e [slēpt]@inbox.lv

P PORTEZANTKA 04.09.2018

Visiem, kas cietuši Mārtiņa Dzenīša uzrakstiet lūdzu uz manu e-mail

S Sindija39 09.09.2018

Uzzvaniet uz šo telefona numuru 29325342

НАДО НАПИСАТЬ ОБЩЕЕ БОЛЬШОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ О ПРОТИВОЗАКОННЫХ ДЕЙСТВИЯХ ОТ МАРТИНЬША ДЗЕНИТИСА С ЧУЖОЙ НЕДВИЖИМОСТЬЮ И ПОДАТЬ В СУД! МОЕГО МУЖА ПРОСТО ЗА КВАРТИРУ ОТРАВИЛИ - ЛИШИЛИ ЖИЗНИ! ПУСТЬ ЭТА КВАРТИРА НА УЛ.РАУНАС ВСТАНЕТ ПОПЕРЁК ГОРЛА - ПОДАВЯТСЯ!

N Nora Krūze 16.04.2020

šis tips kapitāli apkrāpa manu ģimeni.