www.sudzibas.lv Martiņš Baumanis Krapnieks, kas izkrapj naudu

Martiņš Baumanis - Krapnieks, kas izkrapj naudu

Sveiki. Es aizdevu vinam naudu 70 eiro, tacu vins mani piekrapa, neatdeva naudu ko biju aizdevis. tā vins mani cakareja 5 menesus, nevareja tadu naudu atdot, jo strada arzemes. Visu laiku saka, ka kaut kas ar kontu nav kartiba vai ari atrunajas ar visadam stulbibam...zinu ka vins ir parada vel kadam...

R reisa 10.09.2015

Ceru, ka to ka vins parādā arī cietiem, kad aizdevi nezinaji

U under7777 10.09.2015

Hey. Man vins ari izkrapa ap 260 euro. Solija, bet vairak ka gads jau garam. Negaju uz policiju, Pats sanemes pec nopelniem dzive. Uzrausies uz kada kadreiz. Ja, gribi varam sazinaties sikak.

B Baucha 23.10.2016

Ieliec krapnieka foto jo mans vards uzvards ari ir martins baumanis tacu neesmu izkrapis ne no viena nekadu naudas summu jusu sudzibas boja manu dzivi.

masyanya 11.09.2015

Mīļie cilvēki, kur prāts aizdot naudu, ja cilvēkam pret Jums nav nekādu pienākumu, tai skaitā atdot atpakaļ?

S Salnaine23 17.02.2016

Viņš izkrāpj naudu pārsvarā no sievietēm, pielabinās un tad paprasa nauda, no manis aizņēmās 30 lati, latu laikos un solīja kad atdos bet tā arī atmetu tam ar roku. Bet ja salasās cilvēku grupa sanāk normāls naudas žūksnis šeit, ja kopā mēs savāktos tad gan jau atdotu.
Kopā mēs varam vairāk, nav pirmais gadījums, ka šis suņu bērns aizņemas naudu un neatdod! Linču tiesu!!

S sweety24 18.02.2016

no manas draudzenes ari izkrapa tip mate slima. strada arzemes bet ar kontu tip kkas noticis bla bla bla... tadu aiz vienas vietas tuveja staba pakart.... doma ka baigais skaistulis ka tagad vares sievietes tit ap pirkstu, sekls vins ir vairak nekas

B Baucha 23.10.2016

Tad kad runajat par martinu baumani ludzu konkretizejiet par kuru martinu baumani iet runa jo martini baumani ir daudz piemeram mans vards ari ir martins baumanis bet tas par ko jus rakstat neesmu es

B Baucha 23.10.2016

Jusu sudzibas par martinju baumani boja manu dzivi.es neko tadu neesmu darijis par ko tieku pazemots saja portala es neesmu ne reizi sedejis un neesmu apkrapis nevienu sievieti.pievienojiet krapnieka foto pie komentariem.