Mārtiņa riepu serviss Pērnavas ielā, Jelgavā - Slikts serviss

Diemžēl viens no labākajiem auto riepu servisiem ir "kritis no pjedestāla" un ar apkalpošanas servisu vairs nav topā! Līdz šim sadarbība ir bijusi veiksmīga un citus servisus nemaz nemeklēju. Bet šoreiz....
Protams, kā kā jau katru gadu ziema sākās negaidot. Šogad gan var teikt, ka sniegs novembra sākumā tiešām nav dikti gaidīts. Un auto riepu maiņas sezona visiem servisiem ir īstais pļaujas laiks! Bez liekas domāšanas sestdienā aizbraucu uz Mārtiņa riepu servisu Pērnavas ielā. Viens no darbiniekiem vārdā Edgars ieteica braukt rīt (svētdiena) uz 8 no rīta. Jauki! Jau 7:35 biju klāt un redzu, ka vēl trīs tādi paši agrie putni jau gaida rindā. Es ceturtā! Nu nav jau nekas briesmīgs, var kādu stundiņu arī pagaidīt. Pie sevis vēl nodomāju, ka puiši riktīgi izmanto šo peļņas laiku un strādā arī svētdienās agri no rīta. HA! KA TIK NE ARĪ!!! Darbinieki sāka ierasties ap 8:30, bet reāli sāka strādāt tikai 9:15. Jo tālāk, jo jautrāk! Ļoti skaidri bija redzams kā draugi un paziņas brauca pilnīgi bez rindas un darbinieki lēnu garu, bez liekas steigas un centības turpināja strādāt. Pārējie auto, kas arī tāpat kā es gaidīja sasodītajā rindā apkārt bija salikti tā, ka es pat izbraukt nevarēju, lai sameklētu citu servisu. Svētsvinīgais brīdis, kad mans auto ieripoja boksā bija neilgi pirms 12!!!. SUPER! GANDRĪZ PIECAS STUNDAS!!!!!!
Tāpēc uz šo servisu NEKAD VAIRS! UN CITIEM ARĪ NEIESAKU!

Atbilde no Mārtiņa riepu serviss Support Pārstāvja atbilde 07.11.2016

Labdien cienījamā Kliente!
Ļoti atvainojamies, ka tā ir sanācis.
Protams, kā jau katru gadu ziema mūs visus pārsteidz nesagatavotus :)

Servisā riepu montāža sezonā notiek pēc iepriekšēja pieraksta, tos klientus kuri nav laicīgi nomainījuši vasaras riepas uz ziemas riepām un nav arī pierakstījušies uz konkrētu laiku, mēs apkalpojam ''dzīvajā rindā'', kas nozīmē, ka riepas nomainam starp laicīgi pieraksītajiem klientiem.
Bez rindas neapkalpojam draugus un paziņas! Kā jau minēju, klienti brauc pēc pieraksta.
Ziemas sezonā, it sevišķi, ja pēkšņi uzsnidzis sniegs ''dzīvajā rindā'' jāgaida no divām līdz septiņām stundām - kā paveicas.

Ļoti atvainojamies, ka sanāca tik ilgi gaidīt.

Ja nu tomēr atbrauksiet vēl kādu reizi pie mums, tad noteikti uzcienāsim ar kafiju ;)

Jauku vakaru,

Mārtiņš

ļ

R Raivis Raspopovs 08.11.2016

SHARE!!

H hehe 08.11.2016

Ir, ir tur problēmas ar apkalpošanu, pirms pāris gadiem biju pēdējo reizi tur mainījis riepas. Viņi nedara to ,kas ir jāizdara. Ne, kad pasaka to, ka jānobalansē. Kā arī tas, ka jābrauc pēc viņiem riepas pumpēt uz nesti. Uztaisiet tak normāli un saņemiet par to samaksu pēc cenrāža. Kas viņiem tur ir stažieri pofigisti? Klientu par daudz ? Viens pluss samaksāju tikai 5 Ls toreiz . Un darbinieki tur nav pie vainas, vadība visdrīzāk.

C critical thinker 08.11.2016

kliente atbrauca uz dzīvo rindu un kaut ko šņukst vēl?

M Māra 26.07.2018

Ļoti laba apkalpošana. Joprojām. Kļūmes gadās visiem, arī labākajiem meistariem. Galu galā liela daļa braucam taču ar lietotiem auto un arī riepas liekam ne tās svaigākās...