www.sudzibas.lv Marta Davidova, Salvis Puķītis Nemaksā īri, nedzēš parādu

Marta Davidova, Salvis Puķītis - Nemaksā īri, nedzēš parādu

Iepriekšējā sūdzība priekšlaicīgi, pēc nemaksātāju lūguma un pāris pāris pārskaitījumiem tika atzīmēta kā atrisināta, jo vienojāmies par parāda atmaksu. Bet, diemžēl, vienoties vienojāmies, bet vienošanās pildīta netiek. Līdz ar to iepriekšējā sūdzība nav atrisināta. Portālā sudzibas.lv nepastāv iespēja atkārtoti atvērt sūdzību, kas priekšlaicīgi atzīmēta kā "atrisināta".

Sākumā daži pārskaitījumi un tad tikai "zavtraki" tīrā veidā:
- [22.03] varēšu jaunnedēļ ieskaitīt.
- [14.04] atvainojos, kavējās naudas. Uzlikšu rīt skaidro naudu uz konta un nosūtīšu.
- [21.04] varēšu ieskaitīt par visiem 3 mēnešiem.
- [28: 04] biju bez naudas iepriekš. Varu no algas 4.05 samaksāt par arī kavētajiem mēnešiem. Lūdzu uzgaidīt līdz 04.05 ieskaitīšu, lai ir par iepriekšējiem arī:)
- [05.05] jā bija sarkanais datums, šodien gaidu naudiņu un tad nosūtīšu jums.
- [07.05] nosūtīju vakar. Pārbaudīšu vai viss pareizi.
... Un vispār jebkāda komunikācija tika pārtraukta.
Lieki piebilst, ka nekādi pārskaitījumi netika veikti.

Ļoti neiesaku ielaisties nekādās darīšanās ar minētajiem cilvēkiem. - pēc dažiem pirmajiem maksājumiem nonāksiet tikai pie atrunām, kāpēc nevar veikt maksājumus, uzkrāta parāda un paši vēl piemaksāsiet, lai segtu šo "īrnieku" komunālo pakalpojumu rēķinus.

м Максимка 27.08.2021

Nu tubesi riktigs choms , brauc pie manim , dzersim snabi ka vienmier , es labprat tevi ari uzmetisu , krievu valodu iemaci visspirms nitik .

K Kate Greish 17.06.2022

Tās nav vienīgās Martas Davidovas pretlikumīgās darbības.