marsruta autobusi - labierices

Sveiki,labt=ierīces autobusos ir īstenībā nepieciešamas.Pati esmu vairākas reizes saskārusies ar problēmu,kad pasažieram ir vajadzība un nav kur to nokārtot.Vīriešiem vieglāk,bet kā sievietes lai to izdara?Ja jau reiz tā vieta autobusos ir un mūsdienīgos autobusos viņa ir,tikai 'laipnie šoferīšī'to neļauj izmantot,un kad cilvēks prasās vienā pieturā vai drīkst izmantot tualeti ,tad atbilde ir-nēēē.esot par to jādomā pirms kāpt autobusā/Reāli cilvēks nevar 'pačerāt '2st.uz priekšu.Nav runa par 10 vai 20 nobrauktiem km.,bet gan 100,un nevar organismam pavēlēt,tākā būtu laiks aizdomāties p[ar šo tēmu.Mans maršruts bija Ainaži-Rīga un nav patīkami ka tev jālūdzās lai nok ārtotu vajadzības.

I

donna b 24.11.2012

**Vīriešiem vieglāk** ? ? ? ? Kā tā?