MarLene Salon - Manikīrs

Sveicinātas, cienījamās dāmas :)Es Jums neiesaku iet uz skaistumkopšanas salonu "MarLene" uz manikīru un uzacu krāsošanu. Man šajā salonā bija ļoti rūgta pieredze un sabojāta visa diena. Tātad pastāstīšu Jums, ar ko man vajadzēja saskarties. Es pierakstījos uz manikīru, ar domu, ka man noņems Gelish un uztaisīs klasisko manikīru ar nagu lakošanu, lai noņemtu Gelishu, Meistere taupības nolūkos vienu vates spilventiņu sadalīja uz 10 daļām. (Nodomāju pie sevis, mazums kas, varbūt vates spilventiņi pietrūkās). Meistere noņēma man Gelish pārklājumu un sāka taisīt manikīru, es teicu, lai visus nagus uztaisa vienāda garuma un visiem nagiem vienu formu, bet meistere man vienas rokas nagus uztaisīja garākus par otras rokas nagiem un nagu forma arī atšķīrās. Un jautāja, vai man būs nepieciešama krāsošana, teicu, ka būtu jau labi, bet viņa atbildēja, es Jums uzlikšu eļļiņu un nopulēšu. Par šādu procedūru es samaksāju 10 eiro, tā saucamajā Skaistumkopšanas salonā! Un es Jums papildus informēju par šajā salonā piedāvāto uzacu krāsošanu - tajā pašā dienā, kurā veicu manikīru, ienāca prātā doma, kamēr Gelish "ņemas nost" es varētu palūgt meisterei nokrāsot uzacis, tā arī meistere man nokrāsoja uzacis, bet cik gan profesionāli viņa to izdarīja??? Kad viņa noņēma uzacu krāsu pēc 10 minūtēm es sevi spogulī neredzēju, redzēju tikai tajā brīdī, kad tā sauktais manikīrs bija beidzies. Un ko gan es spogulī ieraudzīju??? Uzacu krāsa bija izsmērējusies uz augšējā acs plakstiņa, viena uzacs man bija tumšāka nekā otra, teikšu, ka tas vispār bija neprofesionāli. Un šī procedūra maksā 2,50 eiro. (Situāciju ar uzacīm meistere laboja, jo es teicu, ka tur vēl krāsa ir palikusi, ar ko viņa atbildēja, ka kabinetā, kurā tika veikta uzacu krāsošana un manikīrs, ir tumša).Rūpīgi pārdomājiet, pirms ejiet uz šo salonu. Neiesaku!P.S. Meisteri sauca Jeļena.