www.sudzibas.lv Marks"Spencer Cenu neatbilstība

Marks"Spencer - Cenu neatbilstība

Labdien,
Veikalā Marks&Spensers DOMINA notiek pircēju maldināšana ar vīriešu kreklu cenām - šobrīd ir akcija 3 kreklu pakai par atlaides cenu17.50Ls. Taču izvēloties šādu paku, kasē tiek pieprasīta cena 23Ls. Skaidrojums - cena ir tikai vienai kreklu grupai.
Diemžēl cenas norāde ir tikai viena uz visu stendu, neatzīmējot, ka pārējo 3 kreklu pakas cena nav 17.50Ls.

Np M&S tādu klientu maldināšanu nebiju gaidījis.

E

T tatjana 05.09.2010

Tur vispar bardaks taja veikala, apkalposana uz nulles.pardevejas nelaipnais, veikala vaditaja vinjem vispar losene-staiga ar neapmierinatu seju-vienreiz piegaju par izmeriem gribeju pavaicat vinjam uz manis ta paskatijas arprac.

A Amadeja 06.09.2010

Man gan patīk šis veikals un nekad nav bijušas problēmas ar pārdevējām, laipnas un pretīmnākošas.Kvalitatīvs apģērbs un lieliska apkalpošana.

E ese 06.09.2010

Man ļoti laipni atgrieza naudu par nekvalitatīvu lietusmēteli, pat nelika mainīt pret citu preci. Pārdevējas laipnas un izpalīdzīgas.

J janeks 06.09.2010

man gan šis veikals ļoti patik!