MARKITANTS SIA

Pro6u otozvat'sja ljudej, kotorye postradali ot uslug him4iski MARKITANS SIA, Krasta 78, zapravka DINAZ. Mne isportili tam puhovuju kurtku 28.10.2006. Napisala walobu v centr za6'ity prav potrebitelej.

A Andris 03.02.2007

Jums nav taisnība un to pierādīs arī ekspertīze, kuras lēmums būs zināms 5.01 vai 6.01. Nevajag stāstīt pasaciņas ... SIA Markitants ir laba ķīmiskā tīrītava, kas zina ko dara, kur no 100 klientiem atrodas viena žanna, kura stāsta pasakas pieliekot klāt vēl daudzas citas lietas, ne velti viss tika nosūtīts uz ekspertīzi un ekspertīzes slēdziens tiks aizsūtīts uz Jūsu mīļo patērētāju aizsardzības biroju. ===================================

ž Žanna 10.02.2007

Eto razme6'eno ranee na sajte, vsjo govorit za sebja:SIA Markitans Nenesiet neko uz šo ķīmisko tīrītavu , jo tur strādā morāli slimi cilvēki kas visu sačakarē. Ķīmiskā tīrītava kas atrodas Krasta ielas benzīntanka Dinaz telpās. 2006-11-08 (22:11) SIA Markitans Es arī tur biju aiznesis jaku , man to reāli sačakarēja 2006-11-08 (22:13) SIA Markitans Polnost'ju soglasna s etimi ocenkami dejatel'nosti MARKITANTS SIA. Mne takwe tam na Krasta 78, isportili puhovuju kurtku 2006.g. 28.oktobrī. Borjus' do sih por! Napisala walobu v centr za6'ity prav potrebiteljej. Prizyvaju vseh postradav6ih ot uslug etoj firmy sdelat' towe samoe - napisat' walobu v PTAC. Mowno so mnoj svazat'sja po e-pasts. Žanna Bogdanova [slēpt]@navigator.lv

L Liene 20.02.2007

Sūdīga firma ,neko nevar iztīrīt tikkai sola ,pieņēmēja pati ļoti netīrīga,tāda noteikti ir visa firma.