www.sudzibas.lv Mārītes Foto Kompānija Slikts serviss, neprofesionalitāte

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss, neprofesionalitāte

Esmu pilnīgi neapmierināta ar foto kvalitāti un fotogrāfu darbu! Bildes ir šokējošas.
Pirmkārt, kvalitāte ir diezgan slikta. Sejas ir izkropļotas, kā arī krāsas neatbilst realitātei!
Otrkārt, ir izmantoti neatbilstoši profesionalitātei atribūti. To starp, lētākās taburetes, kuras bildēs uzreiz iekrīt acīs (varbūt varētu uzmest virsū kaut kādu audumu?) . Arī fona audums ir "grumbains" un pilnīgi nav izgludināts.
Izmantoju šo foto kompāniju jau ne pirmo gadu, un katru reizi sastopu daudz trūkumu. Tie parāda darbinieku neprofesionalitāti un nekompetenci!

E

Laikam jābūt īpašai mazohistei, jeb garīgi atpalikušai, lai vairākus gadus izmantotu pakalpojumus ar kuriem neesi apmierināta, jeb varbūt mazvērtības kompleksi liek par sevi manīt, meklējot trūkumus, kur to nemaz nav?

E Ezevika18 09.12.2017

Diemžēl šajā gadījumā fotokompānijas izvēle nav atkarīga no manis. Uzņēmumā, kurā strādāju to izvēlē administrācija. Pagājušajos reizēs nebija tik briesmīga tā kvalitāte, taču šoreiz bija gan!
Jūsu valodā runājot: Laikām jābūt ļoti labai audzināšanai ( Vai garīgi atpalikušam cilvēkam!), lai rakstīt tādu komentāru ar tādiem vārdiem un sēcinājumiem!

M makeuparevu 17.01.2018
viss dimbā

IERAUGOT BIŽAS GANDRĪZ APČURĀJOS!
Viss jau labi! Tāda skaista, nevainojama. Bet tad ieskatoties vērīgāk, es sapratu, ka nu ir dimbā! Špaktels pa visu ģīmi! KUR IR MANS UZACS!
Mārīte, pilsētā tev nav vietas. ŠALLĒ DILLĒS!