www.sudzibas.lv Māris Priede no MP agency nesamaksā nolīgto algu par padarītajiem darbiem

Māris Priede no MP agency - nesamaksā nolīgto algu par padarītajiem darbiem

Uzmanaties Meistari , ja darbu piedāvā šī persona ar tel. nr +37122379796 Māris Priede, tad beigās nesaņemsiet darba atalgojumu, Persona slēpjas, neatbild uz tel. zvaniem, sms tik sola atzvanīt, bet neatzvana. Māris Priede darbojas "MP agency" , sadarbojas ar celtniecības kompāniju " 8 Builders " vai " Eight Builders "http://mpagency.lv/kontakti/saitā UZMETEJS.LV šī persona ir jau pieprasīta:http://uzmetejs.lv/?l=2&item_id=10&article_id=555

E

AnnaKudeiko 22.08.2014

Šo izdzimteni, beidzot jāizslēdz no tēvu Mariāņu kongregācijas

M maris p 10.10.2014

visiem jau neizdabāsi, celtnieki paši ari mani uzmet nez cik reizes, apsola ka būs darbā un neatnāk, vai pastrādā divas dienas palūdz avansu un uz nedēļu pazūd pēc tam nāk un prasa vel naudu jo viņi esot godam tas divas dienas nostrādājuši, tas ka man jameklē cits darbinieks kamēr šie dzer tas ir normāli. utt. vai tas ari ir normāli???

P Penis 15.12.2014

Vēl tajos laikos, kad bija lati, Māris no manis aizņēmas Ls 13600 instrumentu iegādei. Līdz šaj baltai dienai neesmu dabūjis atpakaļ ne centa. Pilnībā piekrītu sūdzībai.

J jumtuviri 24.01.2015

Teikumu kura ieraugu firmas nosaukumu eight Builders uzreiz skaidrs-apiseju apvieniba...

M maris p 30.01.2015

kuram esmu parādā 13, 600 tevi vispār nepazīstu Penis, un jumtuvīri ari jūs nepazīstu, Elektriķis kas uzsāka šo diskusīju varēja uzrakstīt ka saņēma visu naudu, ko jūs vel neizdomāsiet moš kādam vel 1000000 esmu parādā. viena aita otrai pakaļ skrien lūk ko es varu pateikt par šo saitu.

E elektrikis 29.08.2016

naudu saņēmu gan, bet ne jau no tevis, no taviem priekšniekiem, citādi tas varēja beigties savādāk.

J jumtuviri 02.02.2015

Māri P-vari pateikt kur var nomedīt kādu no eight builders? Interesē ‘peška‘ vārdā GINTS bet ja ir iespējams labprāt ari uzinātu informāciju par kādu aukstāk stāvošu priduraku no šīs kompānijas. [slēpt]@inbox.lv

D Deniss.A 03.01.2017

Так же не выплатил зарплату до конца, была получена часть на рождество, перед новым годом же оставил без копейки (хотя обещал, что деньги будут перед рождеством, и перед новым годом). Мотивируя тем,что якобы дизайнеры не приняли работу. Хотя как оказалось после прибытия на объект (без предупреждения) работа вся принята. Деньги отказался платить!