Māris Martinsons - Krāpniecība

Ar Māri Martinsonu kopa dibinajam mikro uznemumu vācija! Darbs saistits ar privatmaju buvniecibu, sausā buve! Bij cilveks informets ka esu stradajis tikai iekšdarbos celtnieciba vācija! Pieņema sava komanda, uz vienadiem nosacijumiem! Ar samaksu 10-12€ h likmi! Nostradaju menesi ka visi. Ja man ta lieta negaja, neizgaja! Nepadevas, es kau sakuma teicu ka neiet redzeju to! Vinš saka bus ok! Strada! Nu esxcentos nesanaca! Devos prom solija samaksat! Bet ka saka solits maka nekrit! Pateica ka man nekas nepienakas! Manu nopelnito naudu savac sev! Tikai velos bridinat tautu par ša cilveka izdaribam. Krapnieks, vinš ir izglitots un man visu smuki pasniegt! Bet pat puse nav no ta ko sola! Mana samaksa par nostradato menesi vācija 0000€

Komentāri (12)

Работяга 22.12.2017

To maju ar blokiem jalauz nost.. jus sabojajat celniecibas materialus, bija verts braukt arzemes lai tur nokauneties..

A Andis Mukans 22.12.2017

Man nepadevas jau pirmaja darbs nedela! Biju gatavs doties prom!vareja padzit no darba mani,jo nesajedzu darbu!ne teica strada viss ok,gsn bus!bet man apnika muļaties nu ja neiet ta neiet! Lai taisa meistari!kad jasak maksat tad ši Persona Māris Martinsons,runa tikai atrunas cik es dlikts esot! Kad jamaksa nauda!labak jau savu kabatu pasildit

Работяга 22.12.2017

Velu jums pasiem tada maja dzivot un maksat celtniekiem kuri to prasa..

P PurvaBrideejs 23.12.2017

ko bļausties

M Māriņš Ozols 27.12.2017

Esmu ar Māri jau vairākus objektus kopā būvējis. Profesionāls darbs un ļoti labi darba apstākļi, Kopā celniecībā darbojāmies gan Latvijā, gan Vācijā. Samaksa vienmēr bija laikā un tik cik pienākas, nekādas problēmas. Izkatās pēc personīgas problēmas!

M Māriņš Ozols 27.12.2017

...Vai klajas apmelošana

A Andis Mukans 27.12.2017

Ha,ha...stradaju kopa bet nesaņema samaksu kada vel apmelošana?kada vel personigas problemas ja šo peersonu Māri Martinsonu tik pazistu 1 menesi,ko kopa nostradaja un nesamsksaja par darbu!Lai samaksa un problemas nebus

M Māriņš Ozols 27.12.2017

Nu izskatās, ka Tev ar likumu arī nav spoži gājis! :D "Mukānam tiesa piesprieda brīvības atņemšanu uz sešiem mēnešiem, piemērojot nosacītu sodu, kā arī nosakot pārbaudes laiku uz vienu gadu. Abi vīrieši ilgu laiku nekur nestrādā un jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā."

A Andis Mukans 27.12.2017

Hm smiekligi...Jūs vispar paskatijaties kad tas bijis!Kurš cilveks ir bez greka!Savu sodu saņemu!Tam ar šo lietu nav nekada sakara! Krapnieks šaja situacija ir Māris Martinsons kas nav samaksajis par manu darbu!Un ne mazu summu!Un nevajag lēkt prom no lietas butības!

M Māriņš Ozols 27.12.2017

Nu šis jau ir nopietni! Un + vēl citas darīšanas ar Policiju bijušas.. Nemaz nekad ar tādu darba attiecības neuzsāktu#! http://www.tvnet.lv/apollo/arhivs/314469-par_meginajumu_pardot_viltotu_lu_diplomu_piespriez_realu_brivibas_atnemsanu

M Māriņš Ozols 27.12.2017

Kādēļ Tu šeit neesi pieminējis, ka Māris maksāja par dzīvošanu visu mēnesi, kamēr tur dzīvoji - "strādāji". Ko tad tu ēdi - musaros rakājies? Ja kabatas bija tukšas kā BOMZIM!

A Andis Mukans 27.12.2017

Ko vins maksaja!pirmaja laika bij sava nauda,tad aizdeva naudu 50 € apmera,atlikušo laiku tada ka pusbada dzivoja))) to jus saucat ka vins nodrošinaja!smiekligi pusbada dzivot! Vins stasta ka ar visu nodrošinajis,kaut kadus depozitus veicis! Tad ir pilnigas mulkibas un nepatiesa,informacija!lai samaksa naudu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes