Māris Kokins - Krāpnieks

Meitenes esiet uzmanīgas no šī puiša, viņam cik ir zinām jau ir 4 bērni kuriem viņš nepalīdz un nemaksā uzturlīdzekļus pat neinteresējas. Sāk satikties ar meitenēm no sakuma strādā un tad viņam rodas visādās problēmas un pa mazliet sāk izkrāpt naudu no meitenes, prasa ņem kredītus uz viņas vārda solot atdod bet tā tik pļāpāšana. Visas iepriekšējas sievietes palika ar lieliem parādiem un kredītiem. Apdomājaties lūdzu mūs ir daudz kas var pieradīt ka viņš ir krāpnieks un labs psihologs kas ielien galva un pat nedod komunicēt ar ģimeni, lai viņu nepamestu meitene.

G Gonzo23 09.08.2022

Pašas jau tādus izvēlaties😂😂😂

B Bez_vārds 09.08.2022

Tālāk no večiem. Visi normālie ir aizbraukuši jau. Palikuši dīkdieņi un sliņķi. Tāpēc labāk no večiem kā sugas.

G Gulbenietis 09.08.2022

Tātad tu ne tikai bērnus, bet arī vīriešus nīsti

S Sarmite1990 09.08.2022

Kapec cilveki esat tik launi es neprasu komentarus,ir daudz tadu viriesu aferistu un alfonsu par to ir jaruna un jabridina citas sievietes un meitenes. Neesat tik aprobezoti un nosodosi jau tapec ari brinas cilveki ka ir tik daudz vardarbibas gimenes,jo tadu cilveku del ka jus cilveki baidas runat par problemam realam

P Palīgs neskaidrajiem 09.08.2022

Tātad citi ir aprobežoti? Bet ne jūs?

Joe Rogans👽 09.08.2022

Meitenēm tak patīk sliktie zēni 😈

L Lasaiitis 06.10.2022

Māris Kokins, Nadīnas Bohanes dēls, jau ir izbaudījis valsts maizi. Bijis un būs jāklis, pat pamatskolu nav pabeidzis. Sūda brālis, kas mēģināja uzsākt ar mani attiecības, bet google visu zina izstāstīt. Maita gribēja bērnu no manis. Policijā visu izklāstīja.

Kārtējā pamestā skuķe sūdzās :D

R riga_riga 11.10.2022

Alkoholiķis...krāpnieks un bomzis. Viņu zin visi. Nestrādā, melo, dzer un katru dienu kas ir notika.

K Klmyyy 28.12.2022

Nomira puisis visi nomierinaties