Māris Ķezberis - Krāpšana

Mīļas dāmas uzmanieties no Māra Ķezbera, iepazīstoties ar viņu iepazīšanās portālos (inbox. Dating vai jebkurā citā) . Viņš sauc sevi par Kasparu (slēpj īsto vārdu) . Viņš ir ļoti daudz sievietes apkrāpis tieši iepazīstoties iepazīšanās portālos. Iegūst sievietes uzmanību un pēc tam ar viltu un meliem izmāna naudu. Saudzējiet sevi!

Kolta 27.08.2019

Ir kāda kura vispār viņu grib?

No Noboby 27.08.2019

Tev arī ieteikums. Šis cilvēks jau ir paspīdējis iepriekš šajā mājaslapā, bet Tu to sūdzību pati neredzēji. Jāmeklē kāds cits veids kā sludināt šo kverpli

Kr kristakrista1234 27.08.2019

Agrāk iedomāties nevarēju,ka cilveks naudas dēļ ir gatavs samelot par sievas un dēla nāvi un vienīgās meitas veselību.Varbut uzrakstot sūdzību par viņu,izglābušu kādu topošo upuri no viņa nagiem,meliem un mahinācijām. Nepinieties ar viņu ,viņš sabojās jums dzīvi, izkrāps naudu un pazudīs.